fenerbahceliler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

useless84

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahceliler
Fenerbahçe, Denilson için yeniden atağa kalktı. İsmi sır gibi gizli tutulan Rafael Santos da bitti....

Transfer'in suskun takımı F.Bahçe, Brezilya'da çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-lacivertlilerin, Real Betis'li Brezilyalı sol kanat oyuncusu Denilson için harekete geçtiği ifade edildi. Geçen sezon Real Betis'te sadece 6 maçta forma giyebilen ve bu nedenle ayrılmak isteyen Brezilyalı yıldızın, F.Bahçe'nin teklifine çok sıcak baktığı vurgulandı. Öte yandan F.Bahçe'nin adını adeta bir sır gibi sakladığı Brezilyalı yıldızın Rafael Santos olduğu öğrenildi. Ponte Preta'da oynayan 21 yaşındaki genç stoper için Trabzonspor'un girişimlerde bulunduğu belirtildi. Ancak F.Bahçe'nin devreye girmesiyle Rafael Santos'ta ibrenin Kanarya'dan tarafa döndüğü kaydedildi. Kanarya, bu oyuncuda bir pürüz yaşarsa Cruzeiro'nun sol beki Athirson'u renklerine katacak.

ama siz yinede bu haberlere pek guvenmeyin

abuvice

abuvice

Üye
yazık kimse yorum yapmamış fenerbahçe konusuna. :) bari ben bi trabzonsporlu olarak yorum yapayım eksik bırakmayayım seni. bence işiniz zor. sampiyonlar liğinde korkarım gene averaj takımı olcaksınız.! çünkü yuruyerek top oynuyor fb. biz gene bi çeyrek final yaparız.

ardaca

Üye
ben de tv 8 de hakan bilal kutlualpin davids ile büyük ölçüde anlaştığını duydum! artık kime inancaz bilmiyorum. imza atılsa da biz de taraftar olarak rahatlasak!

DefectoR

Yorum yapmıcaktım ama yapim artık konuyu 5. okuyuşum...

Bizim kulaktan dolma haberlere inanmamızı beklemiyonuz dimi?

useless84

Üye
    Konu Sahibi
yaw bunlar dogru ya da yanlıs sonucta bende herkesin yaptıgı gibi insanlara okumaları icin haber getiriyorum suc mu bu yani !!! :nono:

DefectoR

ozhan35

ozhan35

Üye
inşallah denilson alınır. fenerbahce için yararlı olacagını dusunuyorum :artı:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Merak etmeyin Fenerbahçe her zaman en iyisini alır.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yalan haber bu fener adam falan almıyacak...bu gidişte isallah avrupa tecrübesi olan biri alırlarda iyi olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...