Fenerbahçeden Açıklama : TAURASI HAKKINDA

 • 12 Mayıs 2011
 • 620 Okunma
 • 10 Cevap

 1. Bayan Basketbol takımımız eski oyuncusu Diana Taurasi’nin son derece talihsiz ve kamuoyunca malum nedenlerden dolayı aramızdan ayrılmasının ardından kendisi ile irtibatımızı bir an dahi kesmedik. Hem doping skandalı konusunda kendisinin ve kulübümüzün haklarını savunmak hem de yeni sezonda kendisinin yeniden Fenerbahçe forması giyebilmesi adına görüşmelerimizi yürüttük. Ancak belirli bir noktadan sonra Diana Taurasi’nin yeniden kulübümüz formasını giymek adına öne sürdüğü şartlar kabul edilemez bir noktaya ulaştı. Gerek idari gerekse basketbol şubemizin kararları ve idaresine yönelik kabul edemeyeceğimiz bir takım talepleri nedeniyle Taurasi ile anlaşma sağlanması imkansız bir hale geldi. Bir süre önce Taurasi belirli bazı taleplerinden vazgeçti. Bunun üzerine kulübümüz tarafından kendisine yıllık 1 milyon 100 bin dolarlık nihai bir teklif sunuldu. Ancak menajerler bu teklifimize zamanında yanıt vermek yerine bunu mevcut fırsatlar için bir pazarlık enstrümanı olarak gördüler ve bu şekilde hareket ettiler. Kendilerine tanınan makul süre içerisinde Taurasi’nin teklifimize yanıt vermemesi ve menajerlerinin ve sporcunun yaşanan süreçte gösterdikleri tavırlar, talepleri ve yaklaşımları dolayısıyla Taurasi’nin artık kulübümüze hizmet etmesinin mümkün olamayacağına kanaat getirmemizden dolayı kendisi ile anlaşma yapmaktan vazgeçtik.

  Spor kamuoyuna duyurulur,

  Fenerbahçe Spor Kulübü
   


  Yazan: DiaBLoS
 2. :ehe
   
 3. Hep öyle olur zaten :ehe
   
 4. Geçer geçer :ehe
   
 5. Fener takımı bu kadar küçülüyor mu ya :ehe
   
 6. Menejerlerin oyunudur bu ... Taurasi de karakterini belli etmiştim . Galatasaray la birbirine iyi uyum sağlarlar ..!
  Galatasaray kimi alırsa alsın fark etmez . Şampiyon yine belli . :)
   
 7. Sen kadını rezil et bütün dünyaya sonra da Taurasi'nin karakteri belliymiş hadi canım :) o ne düşünüyordur acaba Fenerbahçe hakkında :)
   
 8. Semih de haklı bir bakıma ama rezil eden biz değil, ortaya doping iddiası atanlar.
   
 9. Klüpler rezilde eder vezir de :d:
   
 10. İyi de rezil eden Fenerbahçe mi ? Ne alakası var ...
  Fenerbahçe mi dopingli olduğunu tespit ediyor arkadaş . Fenerbahçe oyuncunun haklarını sonuna kadar savunmuştur ve neticesinde Taurasi yi aklamıştır ... :oke:
   
 11. Basketbolda gs de fbd bjk de şampiyon olsa esas şampiyon belli ÜLKER grubudur. Bahse konu takımların orjinal adı bile kalmadı. Zira başında kıçında bir sıfat ekli. Bu yüzden butür branşlar beni bağlamaz. Kendi kendini avutup durmak kandırmak bana göre değildir.
   
Yüklüyor...
15/12/2018 - 02:33