Fenerbahçe'de kritik toplantı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'de kritik toplantı

[h=2]Önce Marsilya, ardından Trabzonspor ile berabere kalan ve dün de Kasımpaşa'ya 2-0 mağlup olan Fenerbahçe'de yarın kritik kararların alınacağı bir toplantı yapılacak.[/h]Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sportif direktör sıfatıyla yarın tüm oyuncularla bir araya gelip kritik bir toplantı gerçekleştirecek. Bu önemli toplantıda kaptan Alex De Souza ile birlikte bazı futbolcuların kadro dışı bırakılması bekleniyor. Teknik direktör değil de sportif direktör sıfatıyla toplantıya katılacak olan Aykut Kocaman'ın oyuncularını sert bir dille uyaracağı ve B. Mönchengladbach maçı öncesi bir çok oyuncuya da gözdağı vereceği öğrenildi. Toplantıda ayrıca Alex'in yanı sıra bazı oyuncuların da kadro dışı kalacağı ifade edildi. Edinilen bilgiye göre yarın ki toplantıda verilecek kararların Başkan Aziz Yıldırım'ın bilgisi dahilinde alındığı gelen haberler arasında yer alıyor.

• Beğen
Tepkiler: yutkun

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
birazcık gururun varsa istifa edersin aykut ama nerdee

• Beğen
Tepkiler: yutkun
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu iş Aykut hocanın istifasıyla falan çözülmez,suçlu hep teknik adamlar yada futbolcularmı,Aziz başkan,aykut ve alex gitmeli bence

• Beğen
Tepkiler: haltie
haltie

haltie

Üye
Bu iş Aykut hocanın istifasıyla falan çözülmez,suçlu hep teknik adamlar yada futbolcularmı,Aziz başkan,aykut ve alex gitmeli bence

fenerbahçeli olarak bunu söyleyen kişilerdensin tebrik ediyorum seni gerçekten gerçekleri görmek bu kadar zor değil.fenerbahçe bu potansiyelle bu durumdaysa çok büyük yönetimsel hata var.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yönetim ne yapsın yahu ...
Adamlar istedikleri oyuncuları getirmiş, paraları ödemiyor tıkır tıkır ...

Yönetim mi çıksın oynasın ...!

oska1973

Üye
Yönetim ne yapsın yahu ...
Adamlar istedikleri oyuncuları getirmiş, paraları ödemiyor tıkır tıkır ...

Yönetim mi çıksın oynasın ...!

Nerden biliyorsun para alamadıklarını.ayrıca alex kimlerle çalıştı sorun yoktu aykut gelene kadar.aykut gibi t.direktör çok piyasada ama alex gibi efsaneler 40 yılda bir gelir.ben olsam aykut u sepetlerim alex in alternatifini bulur ama alexi göndermezdim.gerekirse 45 dk.ya da 10 dk.oynasın yeter.2014 başında da görkemli bir jübile...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu arada ben fanatik alexciyim ...
Ama bu olayların başlangıcı da alex ne yazık ki...
Bir kıskanç demesi teknik direktöre takımı ne hale getirdi görüyoruz ...

juristokrat

juristokrat

Üye
alex kadro dışı...

haltie

haltie

Üye
Aykut yeterli mi Ali. Ben söyleyeyim değil. Zaten türkiye liginde herhangi bir hoca koy fenerin başına kafaya oynar ama avrupada ortaya çıkar kalite.

Ve aykut yetersiz sen bile diyorsun,buna rağmen aziz yıldirim ben gidene kadar burda dedi yalan mi orası bakkal dükkanı mi başarili olsun kalsın, yönetim çıksın oynamasin sende biliyorsun ne dedigimi aykut hata ve hatanın üzerine gidiyor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben sadece yönetime suç bulunmasına kızıyorum ...
Sorun aykut ve alex de ... Bu da takımı bu hale getirdi ... Kulakları ciddi şekilde çekilmeli ...

Aziz yıldırım im hocasina sahip çıkması güzel ... Fakat taraftarin da bir sabrı var yani ... Sonucuna kendisi de katlanır böyle devam ederse ...
Kimse fenerbahce den büyük değil ... İşini yapmayan gider ...
Kimler geldi kimler geçti ...

haltie

haltie

Üye
Şuan bir aziz yıldirim duruyor arkasinda sen bile neler dedin keza antu.

Bir ay önce heykeli dikilen adamı kadro dışı bırakti ne alex ne aykut ne aziz fenerbahçeden büyük değil bende onu diyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Orası öyle halit ...
Bakalım neler olacak ... Şu önümüzdeki 2 maçtan da puan kaybiyla dönersek bak o zaman neler oluyor ...

Taraftarın damarına daha fazla basarlarsa ne aziz yıldırım ne aykut kalır ... Bu böyle biline ...

haltie

haltie

Üye
söylüyorum dua edin kötü gitsin fenerbahçe iki üç maç iyi giderse aynı tas aynı hamam olur seneye aynı filmleri bu sene aynı filmleri görürüz.dua edin kötü gitsin kısa bir süre sizin hayrınıza olacaktır.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Türkiyenin en iyi kadrosuna sahip bir takım böyle oynamaz oynayamaz ...

Oynamazsa ben art niyet ararım halit ... Gerçekten yazık ya ...

Her zaman söylüyorum bu takım düzelecek çok canlar yakacak ... İnşallah uzun sürmez ve yolumuza bakarız ...

haltie

haltie

Üye
Kadro iyi ise bir sıkıntı var demek ki hocada.Rıdvan bile bunu anlattı üstü kapalı.Hoca bulmakta kolay değil ama hoca çok önemli faktör.orduspor buna iyi bir örnek gs buna iyi bir örnek.

arada alex kaynadı ben adama üzülüyorum çünkü seviyorum adam taraftarın en saçma sorularına onu eleştiren konularda bile inanılmaz bir mütevazilik sergiliyor.zannetmiyorum kötü bişey yapsın yıllardır tanıyoruz biz bu adamı ali bak ben beşiktaşlıyım ama adamın karakteri ortada.adam bu yılda öyle böyle oynardı sonra yollanırdı.ayıptır alexe yapılanlar sonuçta efsane olarak bakıyorsunuz adama.ve çıktığı maçlarda elinden gelenin en iyisini yapıyor.zaten ne desek boş aziz yıldırım bildiğini yapıyor ve osize göre doğru oluyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt