Fenerbahçe yönetiminden Aykut Kocaman'a sert eleştiri: B planı yok!

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Yönetimi, Aykut Kocaman’a tam destek verirken, iki eleştiri getirdi. Birincisi maç içindeki değişikliklerin büyük bölümü faydadan çok zarar getiriyor. İkinci eleştiri ise Valbuena’yı kenara aldıktan sonra takımın hücuma çıkacak bir “B Planı” olmadığı ifade ediliyor.


Fenerbahçe Yönetimi, alınan kötü sonuçlara rağmen Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın arkasında duruyor. Deneyimli hocaya sert eleştiriler yapılsa da takımı yine bu noktadan Kocaman dışında birinin çıkarma ihtimalinin az olduğu fikri hakim...

Hatta bu durum perşembe günü yapılan yönetim kurulu toplantısında da gündeme geldi. Aykut Kocaman’a destek kararı çıktı. Ancak yönetimin, Kocaman’a iki önemli eleştirisi söz konusu. Birincisi maç içinde yapılan değişikliklerin büyük bölümü takıma faydadan çok zarar veriyor. İkinci en önemli eleştiri ise Valbuena’nın durumu... Fransız futbolcuyu kenara aldıktan sonra takımın hücuma çıkacak bir “B Planı” olmadığı ifade ediliyor. Takımın tek bir planla hücum ettiği, alternatif bir oyunun olmadığı yerde Valbuena’nın çıkmasının yanlış olduğu vurgusu yapılıyor.

Bu arada sarı-lacivertli futbolcuların tüm alacakları yönetim tarafından ödendi. Kötü sonuçlara rağmen yönetim futbolcuların bu aya kadarki tüm maaşlarını hesaplarına yatırdı.
Özellikle döviz kurunun yükselmesiyle birçok ekip gibi sarı-lacivertliler de bu durumdan etkilenmişti. Yönetim bu sıkıntıya rağmen euro cinsinden olan maaşların tamamını ödedi.
 
Baydırman

Baydırman

Moderator
Keşke rıza hoca gelseydi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt