Fenerbahçe Yönetim Kurulundan Açiklama

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Yönetim Kurulundan Açiklama

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, Yargıtay'ın şike davasıyla ilgili sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın cezasını onaması kararı üzerine bir açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Yargıtay kararının yönetim kuruluna ulaştığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Bağımsız yargı tarafından verilen sözde örgüt ve sözde şike kararları yönetim kurulumuza ulaşmıştır. Bizler Fenerbahçe Yönetim Kurulu
olarak, Aziz Yıldırım liderliğinde kurulduğu iddia edilen suç örgütünün birer üyesi olmaktan gurur duyduğumuzu, başkanımız ve Fenerbahçe'ye yönelik söz konusu hukuk dışı karar ve uygulamaları tanımadığımızı ve tanımayacağımızı, yıkılmaz taraftarlarımızla, kongre üyelerimizle, büyük Fenerbahçe ailesi ile
birlikte haklı mücadelemize aynı kararlılıkla devam edeceğimizi bildiririz."

Fenerbahçe'nin duruşu ve kararlılığının
değişmeyeceği vurgulanan açıklama, "Bizleri hesaba katmadan Fenerbahçemize ve başkanımıza dokunmak isteyenlerin, bir kez
daha düşünmelerini ve hiçbir karar ve makamın büyük Fenerbahçe taraftarı ve büyük başkanımızdan kaynaklanan duruş ve kararlılığımızın önüne geçemeyeceğini kamuoyuna deklare ederiz" ifadeleriyle sona erdi.

Üst Alt