Fenerbahçe Yönetim Kurulundan Açiklama

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi


Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, Yargıtay'ın şike davasıyla ilgili sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın cezasını onaması kararı üzerine bir açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Yargıtay kararının yönetim kuruluna ulaştığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Bağımsız yargı tarafından verilen sözde örgüt ve sözde şike kararları yönetim kurulumuza ulaşmıştır. Bizler Fenerbahçe Yönetim Kurulu
olarak, Aziz Yıldırım liderliğinde kurulduğu iddia edilen suç örgütünün birer üyesi olmaktan gurur duyduğumuzu, başkanımız ve Fenerbahçe'ye yönelik söz konusu hukuk dışı karar ve uygulamaları tanımadığımızı ve tanımayacağımızı, yıkılmaz taraftarlarımızla, kongre üyelerimizle, büyük Fenerbahçe ailesi ile
birlikte haklı mücadelemize aynı kararlılıkla devam edeceğimizi bildiririz."

Fenerbahçe'nin duruşu ve kararlılığının
değişmeyeceği vurgulanan açıklama, "Bizleri hesaba katmadan Fenerbahçemize ve başkanımıza dokunmak isteyenlerin, bir kez
daha düşünmelerini ve hiçbir karar ve makamın büyük Fenerbahçe taraftarı ve büyük başkanımızdan kaynaklanan duruş ve kararlılığımızın önüne geçemeyeceğini kamuoyuna deklare ederiz" ifadeleriyle sona erdi.
 




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt