Fenerbahçe Hazır SMS l Fenerbahçe mesajları ilgili güzel sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Hazır SMS l Fenerbahçe mesajları ilgili güzel sözler
Fenerbahçe'lilerin birbirine ada rakiplerine gönderebilecekleri, hem ezeli rekabette onları kızdırıp hemde güldürebilecekleri muhteşem mesajlar. En güzel uzun sözler ve muhteşem Fenerbahçe mesajları.

* Bana "kartalı veya cimbomu tut cennete gireceksin?" deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak "cehenneme girmeye razıyım" derim..!

* Bu sene son olmalı, arkası olmamalı söyletme artık Fener, acı hasret şarkısını.

* Bir Fenerbahçeli dünyaya bedeldir, o da atamızdır!!!!!

* Ben herkesin içinde tekim çünkü ben Fenerbahçeliyim!!

* Atam izindeyiz biz de Fenerbahçeliyiz.

* Cimbom sana Kadıköy ekstra large...

* Avrupa Avrupa duy sesimizi işte bu Fener'in ayak sesleri!!!

* 1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim şanımız, hiç bitmedi-bitmeyecek bizim aşkımız!! Çatlayın cimbomlular bu yıl Fener şampiyoooooonnnnnnnnn!

* Sensiz hayat bir işkence dilimdesin. Gündüz gece satır satır, hece hece şampiyonsun Fe-ner-bah-çe

* Hayatta Fenerbahçeden başka hiç bir şeyi olmayan ben, hayatta Fenerbahçeden başka her şeyi olana acırım...

* Fenerbahçe sen çok yaşa canım feda olsun sana. Hiç bir şeye değişilmez senin sevgin bu dünyada. lalalalaylaylay...

* Yağmurlarda, çamurlarda, İstanbul 'da, deplasmanda. Senin için çektik cefa, hakkımız bu mu kanarya?

* Ne sinema, ne tiyatro, ne de İstanbul�da bir gece. En büyük eğlence Fenerbahçe.

* Her insan Fenerli doğar ama sonra yoldan çıkabilir.

* Fenerbahçe forması tutkulu bir aşık gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

* Kanaryasın sen bizim canımız sarı-lacivert akar kanımız seviyoruz seni canı gönülden kanaryasın sen bizim canımız.

* Sarı lacivert rengimiz bizim, gurur verir tarihin Fenerbahçem atamızın sözünden belli değil mi, en büyük sensin Fenerbahçemm!

* Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe! Türk�ün kalbi senle atar, yaşa Fenerbahçe! Mazinde bir tarih yatar, yaşa Fenerbahçe! Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe!

* Büyüklük geçmişte gizlidir büyük takım mazisinden bellidir...

* Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol Fenerbahçem.

* İtina ile aslan terbiye edilir... Başvuru: herhangi bir Fenerbahçeli...

* Bir Fenerli, 10 Beşiktaşlı, 20 Trabzonlu ve bütün cimbomlulara bedeldir.

* Senin sevginle geldik bu dünyaya konuşmayı öğrendik ilk sözümüz kanarya.

* Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek.

* Ortega süper ligdeki şike ve şaibe lekelerini temizler, özenle çıkartır ve parlatır.

* Ne laylay cım cıng cong, ne hamsi, ne de ala karga. Şampiyonsun bu sene şanlı kanarya!

* Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken taraftarı selamlarken herkesin sana hayranlıkla baktığına, kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçem!

* Fenerbahçeyi çekemeyenler çatlasın! 6 Kasımı ne çabuk unuttunuz! Biz unutmadık korkmayın sizede unutturmayacağız çünkü size bunu her zaman yaşattıracağız Galatasaraylılar.

Baydırman

Baydırman

Moderator
:ehe @SoulsEagle

Üst Alt