Fenerbahçe Bu Yıl Şampiyon Olursa...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Bu Yıl Şampiyon Olursa...
Şimdiden söylüyorum kesin nobre neden oynamadı diye adamın adı şikeye karışacak,şu 2 basit sarı kartla oyundan atılan mersinli futbolcunun para sayarken görüntüleri falan çıkacak not edin şimdiden.Sezon sonu bahaneleriniz şimdiden hazırlayın.Nede olsa ŞİKE...

alien61

alien61

Üye
Nobre'yi geçelim de sizde kaç kaleci var? Yada futbolu karıştırdınız elle kolla maşallah...

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
ne varmış kalecilerde kardeş?

alien61

alien61

Üye
bi tane değil ki mübarek bi ara sizin defansta kaleci oldu sanırım tam göremedim kardeş :)

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
anlat kardeş heyecanlı oluyor,maçı izlemeyen insanlara el kol diyerek galibiyeti gölgeleme 6 net pozisyondan bahset,bahsedemiyorsan banane ondan diyorsan hakemin bekirin eline çarpan topu görmemesi de banane ben mi dedim görme diye

alien61

alien61

Üye
Galibiyetinizi gölgelemeye çalışmıyorum baştan mesajlarımı tekrar okuyabilirsin ;)

Sadece gözüme takılan bir pozisyondan bahsettim arkadaş, gerilmeye gerek yok bu konuda :)

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
her pozisyonun altında birşey aramaya gerek yok o zaman manisa maçında da golümüz verilmedi bizde bunun altında mı birşeyler arıyalım oturupta?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
insallah sampiyon oluruz sikeci diyenlere kapak olur gerci yine sike var dicekler ama umursamicaz gecen yil ne zorluklarla mac kazandi fenerbahce adimizi lekeleyemecekler fenerbahce alni ak bir sekilde kurtulacak bu beladan

• Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
dün şu kanalturku izliyorum nobre bağlandı yayına kasıtlı kasıtlı sorular soruyorlar yok oynayamaz mıydın bugün yok öyle yok böyle akılları sıra kurnazlık yapıyorlar sanki nobre her maç gol atan bir futbolcu ya

haltie

haltie

Üye
Bende şunu anlamıyorum fenerbahçe şampiyon olursa şike yapmamış olacak:ehe Öyle bişey mi var ya.Diyelim şampiyon olmadı şikeci mi olacak.Bence fenerbahçeliler takımlarını bu kadar aşağılamasınlar fenerbahçe her zaman şampiyonluğun en iddialı takımlarından biridir.Galatasaray gibi Beşiktaş gibi.Hangisi şampiyon olursa sürpriz olmaz. Sadece inşallah kulüplerimiz temiz yöneticiler tarafından yönetilir.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Biz de her zaman ki yaptığımız gibi güler geçeriz be dostum ...
Ne kafana takıyorsun :ehe

Amaçları zaten çamur atmak ... Bunu da bildiğimiz için sorun yok demektir ...
:oke:

Bu arada şampiyon olursası yok , olacak ... Hem de eze eze ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt