Fenerbahce - Beşiktaş maçı ne olur ? Tahminleri alalım ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fenerbahce - Beşiktaş maçı ne olur ? Tahminleri alalım ...
pazar gün ki derbi maçı ne olur ?
seviyeli şekilde yorumlarımızı burada toplayalım ...

keyifli forumlar ...

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
üst olur :D

hidayet02

hidayet02

Üye
Fenerbahçe 3-1 Yada 3-2 Alır.

haltie

haltie

Üye
Derbinin tahmini olmaz sadece taraftarların ve kötü hakem yönetiminin konuşulduğu ve ağır sakatlıkların yaşanmadigi bir müsabaka olsun

India

India

Üye
fenerbahçe dün oynadığı gibi oynarsa rahat alır

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Köyt atar fener coşar skor 2-0 alırız. Ilk yarı 1 ikinci yarı 1.

India

India

Üye
bi gladbah ı yendiniz diye havalara da girmeyin. beşiktaş önemli rakip fenerbahçe coşar vs. diye birşey yok

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bi gladbah ı yendiniz diye havalara da girmeyin. beşiktaş önemli rakip fenerbahçe coşar vs. diye birşey yok
Havalara giren yok.

İyi oynayan kazansın derim. Ama Fenerbahçe mönch maçından sonra bu moralle maçı vermez diye düşünüyorum, Eğer kazanırsakta farklı bir galibiyet olacağını sanmam.

jackalmami

jackalmami

Üye
Fener bu maçı da alır.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
süpriz olmazsa fenerbahce kazanır ...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Derbilerin ne olacağı belli değil iki takımda çalkantılı bir dönem geçiriyor. Geçen günkü Bjk–Gs derbisini düşünün favori Gs idi şahsen ben bir beşiktaşlı olarak bile inanmıyordum yenemeyiz diyordum ama 3 gol attık bir o kadarda yedik tabi son gol tartışmalıydı aldığımız maçı kaybettik. Bu sene galatasaray fenerden daha iyi özellikle fenerde son günlerde sular durulmazken beşiktaş ya çok iyi oynuyor ya da her an basit bir hataya düşebiliyor bu sorun son 3 sezondur başımızın belası zaten. Yani tahmin tutturmak çok zor herşey olabilir.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Beşiktaş Fenerbahçeye karşı , Son 16 maçta
10 galibiyet 4 beraberlik ve sadece 2 galibiyet alabilmiş Beşiktaş ...

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Fb adam gibi oynadığı hç bir maçı kaybetmez. Kadro yapısı çok güçlü. Ama oynayamıyoruz işte :D

greenmile

greenmile

Üye
Krasic ilk 11 başlasın da...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
1-1

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Fenerbahçe Avrupa ligindeki istekli oyunu ortada.Pres yapan bir orta saha vardı.Aynısı olursa iyi kanatlar ve bitirici forveti Sow ile galibiyete yakın görüyorum Fenerbahçeyi skor tahminim 2-1 Fenerbahçe alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt