Fenerbahçe - Beşiktaş Final Maçı (maç öncesi yorumlar)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fenerbahçe - Beşiktaş Final Maçı (maç öncesi yorumlar)
Bir tarafta kupaya 25 senedir hasret olan Fenerbahçe kupayı almak istiyor. Diğer tarafta ise ligin lideri son 3 sezonda kupayı 2 kez kazanan Beşiktaş. En son ligde karşı karşıya gelen iki ekibin maçı Fenerbahcenin üstünlüğü ile bitmişti. Son iki sezondur 1'i final olarak Fenerbahçeyi kupadan eleyen Tekrar eleyerek kupayı kaldırmak istiyor.
Nefesleri kesecek bu karşılaşma hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın.

• Beğen
Tepkiler: NeedLeFLuff

kalegsm

Üye
karakartalımız ligdeki macın acısını kupayı alarak çıkarıcak 2 kupa kaldırmak için çok yakınız...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçenin her zaman olduğu gibi yine kazanacağını düşünüyorum..Artık 25 seneden sonra bu kupayı alırız inşallah..İyi oynayan kazansın..Ama tabiki FENERBAHÇEM Kazansın. :)

Saygılar

Doğan

Üye
ins fenerbahce kazanır ama büyük konusmak istemiyorum :ss yinede belli olmaz inş Lugano oynar o maçta Ve hak eden , gercekten isteyen kazansın

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1371534' Alıntı:
Fenerbahçenin her zaman olduğu gibi yine kazanacağını düşünüyorum..

Yanlışın var. Her zaman derken kupada tam 26 seneden beri bizi yenemiyorsunuz. Bu yanlısı belirteyim. En son kazandığınız maçı nasıl kazandığınızı bilmek istiyorsan toroğlunu dinle anlarsın, bir de denizlinin yaptığı yanlış yerleştirme ile yenildik, ikinci yarıda düzeltti ama nafile.

Gelelim bu maça, evet ligde sizi 5 maçtır yenemiyoruz bu doğru, ama bu maç lig maçı değil, kupa maçı ve kupada da siz bizi 26 senedir yenemiyorsunuz. Karşılaştır bakalım 5 sene >>> 26 sene. Ne acayiptir ki kupayıda 26 seneden beri alamıyorsunuz. Önce bizi yenmeniz gerekiyor. Ama bunu 26 seneden beri yapamıyorsunuz da şimdi nasıl yapacaksınız çok merak ediyorum. Neyse şunun şurasında çarşambaya ne kaldı.

arslansem

arslansem

Üye
Şu bir gerçek ki Fenerbahçe derbi maçlara son yıllarda en iyi hazırlanan konsantre olan ve kazanan takım.Bu bir kupa finali ve fenerbahçenin çeyrek asırlık hasreti sözkonusu :) daha istekli olan taraf bence fenerbahçe olacaktır.Beşiktaş geçen hafta derbideki futbolunu sergilerse çok zor olur kupayı alması.Fakat Mustafa Denizlinin tuzağa düşmeyeceğini farklı taktik ve stratejiyle sahaya çıkacağını düşünüyorum.Sonuçta Beşiktaş kadro yapısı itibariyle kupaya daha yakın fakat fenerbahçenin elinde sadce kupa kalması ve derbi motivasyonuyla durumu eşitlediğini duruyorum.Maç uzatmaya gider hatta penaltılarla sonuç belirlenir diye tahmin ediyorum.Hak eden kazansın :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yanlışın var. Her zaman derken kupada tam 26 seneden beri bizi yenemiyorsunuz. Bu yanlısı belirteyim. En son kazandığınız maçı nasıl kazandığınızı bilmek istiyorsan toroğlunu dinle anlarsın, bir de denizlinin yaptığı yanlış yerleştirme ile yenildik, ikinci yarıda düzeltti ama nafile.

Gelelim bu maça, evet ligde sizi 5 maçtır yenemiyoruz bu doğru, ama bu maç lig maçı değil, kupa maçı ve kupada da siz bizi 26 senedir yenemiyorsunuz. Karşılaştır bakalım 5 sene >>> 26 sene. Ne acayiptir ki kupayıda 26 seneden beri alamıyorsunuz. Önce bizi yenmeniz gerekiyor. Ama bunu 26 seneden beri yapamıyorsunuz da şimdi nasıl yapacaksınız çok merak ediyorum. Neyse şunun şurasında çarşambaya ne kaldı.

Her zaman derken ;Sen 5 maçtır yenemiyoruz demişsin arşivi iyi araştırmalısın.. son 8 yada 9 maçtır sanıyorum Beşiktaşın bize karşı beraberliği bile çok az kazanmayı bırakın..Bu nu kastettim .. Çarşamba günü iyi olan kazanır biz yada sizde tebrik ederseniz okadar. :oke:

'Davut

'Davut

Üye
6 7 olacak kupayı alacaz :megafon:tek yıldız fenerbahce:megafon:

--------------- Ekleme ---------------

[QUOTE=OFLURECEP;1371561

Gelelim bu maça, evet ligde sizi 5 maçtır yenemiyoruz.
5 değil 6 yenemiyoruz değil puan da alamıyorsunuz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tebrikler Beşiktaşa.

MAÇIN SONUCU BEŞİKTAŞ 4 - FENERBAHÇE 2 :oke:

BaşıBozuk

BaşıBozuk

Üye
DiaBLoS™;1374300' Alıntı:
Tebrikler Beşiktaşa.

MAÇIN SONUCU BEŞİKTAŞ 4 - FENERBAHÇE 2 :oke:
bilemedin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt