Fenerbahçe 1-0 UEFA


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
[h=2]CAS, UEFA'dan savunma istedi. Başmüfettiş Cornu, 'TFF'den bilgi aldık, uyguladık' dedi. TFF, Cornu'nun ifadesni yalanladı, düzeltme istedi. F.Bahçe 45 milyon euro'luk davanın ilk etabında 1-0 öne geçti.[/h]
Fanatik'in haberine göre; CAS'ın savunma istediği UEFA, Başmüfettiş Pierre Cornu'nun kaleme aldığı metinle kendisini savundu. İstanbul'da Mehmet Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve İlhan Helvacı ile yemekte görüşüp, Savcı Mehmet Berk ile görüşen Cornu'nun, '3 Temmuz'dan bu yana gerek medya takibi, gerekse görüşmelerimiz bu yönde bir kanaat oluşturmamıza neden oldu. Fenerbahçe yetkilileri hapiste. TFF yetkilileri de Etik Kurulu raporunda aleyhte en sağlam delillerin Fenerbahçe ile ilgili olduğunu, Beşiktaş veTrabzonspor aleyhindeki delillerin o kadar güçlü olmadığını aktardı. Bunun üzerine raporumu hazırladım" dediği bildirildi.
TFF ise pazartesi günü 6 sayfalık bir rapor hazırlayarak, UEFA'ya düzeltme talebinde bulundu. Bu raporda, Savcı Berk'in 'gizlilik' nedeniyle bilgi vermediği, ayrıca Cornu'nun talebine rağmen Etik Kurulu raporunun da aynı gerekçeyle kendisine iletilmediği bildirildi.Cornu'ya şifahen dahi olsa bilgi verilmediği de aktarıldı.


Kaynak:UEFA'ya alan davada fla gelime - Hrriyet Futbol

 
Masha

Masha

Üye
daha neler olucak neler bu daha başlangıç :)
Fenerbahçe hakkını yedirmez.
 
  • Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye
gerekirse tffyi alırız hiç problem değil:D başkasına benzemez fener tokatı ağır olur:)
 
  • Beğen
Tepkiler: Masha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt