Fener 'Can' evinden vuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Fener 'Can' evinden vuruldu
Turkcell Süper Lig'in 3. haftasında eksik kadrosuyla Hacettepe deplasmanına giden Fenerbahçe, sahadan 2-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. Sarı lacivertlileri yıkan isim ilk golde topu sektirip, ikincisini atan Can Arat oldu.

Lugano, Edu, Semih gibi önemli isimlerinden yoksun Ankara'ya giden Fenerbahçe'de Aragones defansta Can-Yasin ikilisini tercih etti. Maça iyi başlayan Fenerbahçe, 20. dakikada klasik bir Alex golüyle öne geçti. Uğur'un soldan ortasında arkadan gelen Alex, nefis bir kafa vuruşuyla öne geçti. İlk yarıda rakibine önemli pozisyon vermeyen Fenerbahçe'de devre arasına girmeden hemen önce Can'ın hatası pahalıya maloldu. Şişirilen topa istediği gibi vuramayan Can, adeta İbrahim'e asist yaptı. O da sıfırdan çok güzel vurdu ve skora dengeyi getirdi.

İkinci yarıda Hacettepe kontrataklarda etkili olmaya çalışırken, 60. dakikada sağ kanattan yapılan ortaya ters bir vuruş yapan can Ankara ekibinin öne geçmesini sağladı. Maçın uzatma dakikalarında Volkan'ın Sukaja yaptığı harekete hakem Halis Özkahya penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Kadir topu dışarı attı ama hakeme, 'Yukarıda Allah var' diyen Volkan kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı. Kaleye Yasin geçti ve maç 2-1 Hacettepe'nin üstünlüğüyle sona erdi. Bu sezon 2. deplasmanından da mağlubiyetle dönen Fenerbahçe böylece 3 puanda kaldı. Hacettepe ise ilk galibiyetini aldı.

Not: Fenerbahcenin oyunu çokda kötü değildi çok da iyi değildi...Bu konuşulabilir..FAKAT Yıllardır Can arat gibi kazmanın fenerbahcede olduguna şaşıran taraftarlarından biriyim...Böyle kazma adamı fenerbahcede tuttukları için yazıklar olsun:@

Ah be lugano ahhhhhhhhhhhhh:@

-iBoRotTi-

-iBoRotTi-

Üye
Maçı can arat hacettepeye verdi bu adamı ne işi var fenerbahçe de anlamadım

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Hacettepenin pozisyonu bile yok olmayan pozisyonları CAN ARAT denilen adam yaptı:@ Bir adam zerre kadar futboldan anlamaz mı? Diyecek birşey bulamıyorum diyecem ama kalitesiz oyuncunun yüzünden hoş olmayacak:@ Zaten lugano olsa bu adam kadroya bile giremiyor...Lanet olsun ki lugano yoktu:@:@:@

Bu oyuncuya her zaman kin besledim... + Yasin denilen bir felaketi unutmayalım...Can Arat 2 farkı yok:@ Al birini vur ötekine...

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Gs'yi izlemeye devam edin .. ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Erken öten horozun..... :) 3 Haftada takımı şampiyon yapanlar daha sonra umarım konuşurlar ;)

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
evet Gs izlemeye devam edin.ayrıca fener kötü değildi demişsin yani bu oyunla şampiyon olabilir demen anlamı taşıyor bu oyunla artık paf takımda olur

--------------- Ekleme ---------------

DiaBLoS™;1049235' Alıntı:
Erken öten horozun..... :) 3 Haftada takımı şampiyon yapanlar daha sonra umarım konuşurlar ;)
ben eski konuları okudumda hep söylemişiz yine söylüyoruz...Dünyanın en büyük Türk Takkımı
GALATASARAY herkes bunu böyle bilsin ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
evet Gs izlemeye devam edin.ayrıca fener kötü değildi demişsin yani bu oyunla şampiyon olabilir demen anlamı taşıyor bu oyunla artık paf takımda olur

Sen yazdığımdan onu anlıyorsan...........................

Devamınıda sen anLıyorsun..

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
benim anlıycam ve gurur duyucam tek şey GALATASARAY

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Tamam :) Sen devam et..Gün olur devran döner ;)

Henry1410

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bir haber konusunu "GS tek büyük Türk takımıdır" tartışmasına çeviren ve buna yardımcı olan arkadaşlar konuya dönsünler.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ne fener ne galata en büyük beşiktaş. Kanaryanın kanatları kırıldı ucamaz oldu. Galata beraberliğe takıldı. Bu sene rahat sampiyonuz. Biz kimiz biliyormusunuz? Bilmiyorsanız yakında öğrenirsiniz.

exyut

Üye
kardesler fener fener fener ya konusmayın ya lig bitmeden konuşmayın... yetr yaaaaaaaaaaaaaa

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
3 haftada takımlarını şampiyon yapan zihniyetlere he deyin geçin ;) En güzel cevap budur...:oke:

arslansem

arslansem

Üye
Maç hakkında yorum yapmak istiyorum :)
Fenerbahçe için tehlike çanları çalıyor.3maçta 3 puan toplayan ve sadece 9 kişi kalan Belediyeyi yenebilen bi takım...Aragones bi türlü bekleneni veremiyor.Maldonado ve Josico kalitesiz futbolcular.İleri gitmemeye yeminli hep yan pas ve bu yüzden verimsiz bir orta saha mevcut.Sadece Alex e iş kalıyor.Alex korner mi atsın asist mi yapsın gol mü atsın belli değil.Güiza durmadan koşuyor ama boşuna...Yine söylemek istiyorum ki Kezman daha iyiydi :)
Stoperlerin ve forvetin yedeği olmadığı aşikar...Transferin yapılmaması bu sonuc doğurdu.Maç 2-1 iken sahaya süreek adam yoktu giren isim Gürhan :) Yasin ve Can her an patlayacak bomba misali...Hacettepe vasatı aşamadan yendi Fenerbahçeyi.Bu da en önemli nokta olsa gerek.Hafta içi porto maçı var ve durumlar bayağı kötü...
Saygılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Porto Maçında Fenerbahcenin bukukadar lakayıt oynayacağını düşünmüyorum..

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Fenerbahçe'nin kaliteli bir ilk 11 i var ama yedeği yok bu yüzden sakatlık veya kart cezalısı oyuncu olması durmunda işler yolunda gitmiyor ;)

Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
DiaBLoS™;1050248' Alıntı:
Porto Maçında Fenerbahcenin bukukadar lakayıt oynayacağını düşünmüyorum..
hele bi yarın gelsin o zaman görüşelim...fener guruplarda 4 olacak bende bunu buraya yazdım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...