Felsefe Sorusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Felsefe Sorusu
Renkli kişiliğiyle ün yapmış bir felsefe hocası,
yılın son sınavını yapmak üzere sınıfa girmiş..
butun ogrenciler cok heyecanlı, hepsi merakla soruları bekliyolar,
felsefe hocası sınıfa şoyle bi bakmış,
derken sandalyesini kaptığı gibi kürsünün üzerine koymuş...

"IŞTE 100 PUANLIK TEK SORU" demiş...
"BANA BU SANDALYENİN VAROLMADIĞINI iSPAT EDİN"

Herkes bir girişmiş yazmaya efendim hızlı hızlı yazanlar harıl harıl düşüenler derken, aralarıdan biri kağıda tek bi cumle yazmış sonra kalkmış hocasına vermiş, ve sınavı bitirip cıkmış....

Sonuçlar açıklandığı zaman bir bakmışlar koca sınıfta 100 uzerinden 100 alan tek kişi var, o da sınavı 2 dakkada bitirip çıkan cocuk..!!!

Peki acaba çocuğa 100 puan getiren o tek cumle neymiş????

Renkli kişiliğiyle ün yapmış bir felsefe hocası, yılın son sınavını yapmak üzere sınıfa girmiş.. butun ogrenciler cok heyecanlı, hepsi merakla soruları bekliyolar, felsefe hocası sınıfa şoyle bi bakmış, derken sandalyesini kaptığı gibi kürsünün üzerine koymuş..
"IŞTE 100 PUANLIK TEK SORU" demiş.. "BANA BU SANDALYENİN VAROLMADIĞINI iSPAT EDİN"
Herkes bir girişmiş yazmaya efendim hızlı hızlı yazanlar harıl harıl düşüenler derken, aralarıdan biri kağıda tek bi cumle yazmış sonra kalkmış hocasına vermiş, ve sınavı bitirip cıkmış....
Sonuçlar açıklandığı zaman bir bakmışlar koca sınıfta 100 uzerinden 100 alan tek kişi var, o da sınavı 2 dakkada bitirip çıkan cocuk..!!!
Peki acaba çocuğa 100 puan getiren o tek cumle neymiş????

"HANGİ SANDALYE"

rapci_cariye

Üye
Gerçekten harikaa yawj! ;;) tuttum bu çocuğu...! ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
çok zekice bir cvp!

Exalans

Exalans

Üye
yuubi fıkra kaymış düzeltirsin artık ayrıca yuubi fıkra kaymış düzeltirsin artık ayrıca kıyak olmuş : )

vormound

Üye
senınde yazın kaymıs nese ıyı fıkra durun bı benzerınıde ben eklıyorum hemen... ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...