Fedora 34 Yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Fedora 34 yayınlandı. Fedora 34 ile birlikte akıcı bir deneyim sunan GNOME 40 masaüstü ortamı ve genel sistem iyileştirmeleri sunuluyor.

Fedora 34 sadece 64-bit sistemler için yayınlandı. Aşağıdan gelen yeniliklere ve indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

 
  • Düşünceli
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi ve MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt