Fb Mi Gs Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Fb Mi Gs Mi?
Evet soru net ve açık Ali samiyende oynancak bu maçı sizce kim alır

Benim görüşüm Fenerbahçe alır veya beraber biter sizce?

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
bana göre berabere bitmez iddaa oynayanlar 12 atabilir

FENERBAHÇE miz bu maçı zor alır

tsezen

Üye
ASLANLAR derbiyi güzel bir skorla feneri nakavt edeceklerdir

rockcity

Üye
Fenerbahce zorlanmadan alırr..bana güvenin
iddaacıla banko 2 oynayınnn:)

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Galatasaray farka bile gidebilir
zaten alex'de oynamiyo
ve anelkada supheli
yani tekrar bi Avrupalidan fark yerseniz sasirmayin

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Alex ve Anelka durumları sakat , benim pek umudum yok..

oteb

Üye
Elbette Fener alır...

Salihyet

Salihyet

Üye
BÖYLE KONULAR AÇMAYIN İNŞALLAH TARTIŞMA ÇIKMAZ(İKİ TAKIMADA BAŞARILAR.)

izzet

Üye
bence galatasaray alcak tır maçı. Özellikle fenerbahçe orta sahası milan maçındaki gibi olcağını ve Alex ve ANlekanın olmayacağını düşünürsek farklı bir skor bile olabilir

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
1-2 alıcaz..

mAd_girL

mAd_girL

Üye
2-4

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(izzet &#064; Nov 25 2005, 05&#58;49 PM) [post=214712]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bence galatasaray alcak tır maçı. Özellikle fenerbahçe orta sahası milan maçındaki gibi olcağını ve Alex ve ANlekanın olmayacağını düşünürsek farklı bir skor bile olabilir
[/b][/quote]
bizim alacağımız kesin milan&#39;ı karıştırma benim buradaki çoğu yabancı arkadaşlarım bile diyo milan şansı varmış yoksa fb yi hayatta yenemez diolar

dark_akhyls

Üye
tabiki GALATASARAY

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Galatasaray favori ama beraberlik ihtimali de var.

slayer

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Nov 25 2005, 04&#58;48 PM) [post=214710]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
BÖYLE KONULAR AÇMAYIN &#304;N&#350;ALLAH TARTI&#350;MA ÇIKMAZ(&#304;K&#304; TAKIMADA BA&#350;ARILAR.)
[/b][/quote]
kurallar no 13 &#8226;
-----------
0-0 berabere... Zaten ligin tad&#305; yok... bu maç&#305;nda tad&#305; olmayacak...

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Ya bizler insanız sadece katılmak isteyen görüşünü yazar çeker gider tartışma fln çıkmaz fb vea gs alsa bu maçı bana bmw x5 almıcak sadece hobi olrk düşünüoruz

13 &#8226; Mesaj/Konu başlık ve içeriğinde sadece büyük harf kullanılması; hem göze hoş gelmemesi ve forumun genel görünüşünü bozması hem de tartışmalara sebep olabileceği için sakıncalı bulunmaktadır. Bu tür mesajlar yöneticiler tarafından değiştirilebilir, silinebilir, kilitlenebilir veya taşınabilir. Bu durumun devamı halinde üye hakkında da çeşitli yaptırımlar söz konusu olacaktır.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
GALATASARAY

kingenes

kingenes

Üye
bence ya fener alır yada gs....berabere bitmez ama yüksek ihtimal galatasaray alacak...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
GS alır gibi geliyo

Haberci

Haberci

Üye
Benim şahsi görüşüm (bir Beşiktaşlı olarak) Fenerin Galatasarayı 3-2 yeneceğidir.Bol gollü ve çok agrasif bir futbol seyredeceğimizi sanıyorum.Ama inşallah sağ duyu hakim olur da karşılıklı iyi niyet dostluk içinde geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt