Fazla Yemek Yedi Diye Arkadaşını Öldürdü

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Fazla Yemek Yedi Diye Arkadaşını Öldürdü
KAYSERİ’de oturan 22 yaşındaki Metin Asmaz, birlikte hazırladıkları yemeği kendisinden fazla yediğini öne sürdüğü arkadaşı 26 yaşındaki Cengiz Alptekin’i pompalı tüfekle öldürdü.

Cengiz, Metin Aşmaz ile birlikte öğle
yemeğini tekel bayiinde yemek için sözleşti. Birlikte işyerinde yemek yemeye başlayan iki arkadaştan Aşmaz, Alptekin’e, "Sen yemeği çok yedin. Artık yeme" dediği öne sürüldü. Tartışma ardından Metin Aşmaz, işyerinden ayrılarak arabasında bulunan pompalı tüfeği aldı ve Cengiz Alptekin’i Boydak Camii Parkı’na kovaladı. Burada önce havaya ateş eden Aşmaz, daha sonra namluyu Cengiz Alptekin’e
doğrultarak tetiği çekti. Sağ kol ve sağ
göğsünden ağır yaralanan Cengiz Alptekin,
çevredekilerin çağırdığı ambulansla Erciyes
Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü. Ağır yaralı Cengiz Alptekin, burada doktorların tedavisine karşın kurtarılamadı.
Kaçan Metin Aşmaz, pompalı tüfeği ile birlikte
yakalandı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

PALA.

PALA.

Üye
Biri yer, biri bakar, kıyamet bundan kopar, diye boşuna demiyorlar...
Milletin haline bak. Koskoca insanlar ufak çocuk gibi...
Allah'ım sonumuzu hayırlı eyle...

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:hmmm:kıskıs:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Yemeği yapıp hazırlan arkadaşından ellerine sağlık çok güzel olmuş bir tabak daha alabilirmiyim deseydi her şey çok farklı olabilirdi

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sokakta yürümeye korkuyorum . Adalet artık mahkeme kapılarından zamansız gelince herkes kendi adaletini kurmaya kalkıyor . Farkında mısınız bilmem her gün birileri vuruluyor . Iyice alıştık bu duruma normal gelmeye başladı .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Sokakta yürümeye korkuyorum . Adalet artık mahkeme kapılarından zamansız gelince herkes kendi adaletini kurmaya kalkıyor . Farkında mısınız bilmem her gün birileri vuruluyor . Iyice alıştık bu duruma normal gelmeye başladı .
İnsanın en değerli mülkü canıdır...
Boşuna demiyorlar adalet mülkün temeli diye...
Sokakta serseri mayın gibi gezen tipleri görünce ayar oluyorum...
Bunlar bitmez, deyip yolumuma devam ediyorum, al içeri 3 ay sonra sal, al içeri 20 yıl sonra sal...
Kıravat takmış, kılık kıyafet düzgün, el bağlamış, ağzı iyi laf yapan avukat tutmuş...Hepsi iyi hal sayılıp cezası indiriliyor.
Bu adaletmidir ? Şöyle bakınca adalet haksızdan yana...Hiçbir ceza, giden canı geri getiremez...
Ruhsatsız silah taşıyanları geçtim, ruhsatlı silah almak için psikiyatriye gidenlerin bir çoğu davranış bozukluğu olan tipler...
Doktor şöyle bir yüzüne bakar, kimsin, ne yaparsın tamam ver gitsin, akli dengesi yerinde...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK