Faturasizdan faturaliya tavsiye ediermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Faturasizdan faturaliya tavsiye ediermisiniz
Merhaba arkadaslar türktelekomun farurasiz hattini kullaniyorum cekim gucu 4.5g gayet guzel ama ben engelliyim ve engelli tarifeleri faturali aylik 500dk 1000sms ve 2 gb internet 15tl diyor tavsiye edermisiniz faturalihatta aylik nekadar geliyor size lütfen yardim tavsiye edermisiniz

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Erişilebilir Cep 2 GB Tarifesi
Bol bol konuşun, mesajlaşın ve internette rahatça dolaşın diye, engelli ve yakınlarına özel Erişilebilir Cep 2 GB Tarifesi!
Erişilebilir Cep 2 GB Tarifesi ile ayda sadece 15 TL’ye Her yöne 500 Dakika + Her yöne 1000 SMS + 2 GB cepten internet fırsatı!

Erişilebilir Cep 4 GB Tarifesi
Bol bol konuşun, mesajlaşın ve internette rahatça dolaşın diye, engelli ve yakınlarına özel Erişilebilir Cep 4 GB Tarifesi!
Erişilebilir Cep 4 GB Tarifesi ile ayda sadece 22 TL’ye Her yöne 1000 Dakika + Her yöne 1000 SMS + 4 GB cepten internet fırsatı!
Üstelik sevdiklerinizi de bu özel tarifeden yararlandırabilirsiniz!

Erişilebilir 6 GB Tarifesi
Bol bol konuşun, mesajlaşın ve internette rahatça dolaşın diye, engelli ve yakınlarına özel Erişilebilir 6 GB Tarifesi! Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB cepten internet sadece 29 TL.

Erişilebilir 8 GB Tarifesi
Bol bol konuşun, mesajlaşın ve internette rahatça dolaşın diye, engelli ve yakınlarına özel Erişilebilir 8 GB Tarifesi!
Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB cepten internet sadece 34 TL.

Üst Alt