Fatoş eski nickine geri döndü :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Fatoş eski nickine geri döndü :)
Hadi kutluyoruz

Tepkiler: Dede, CanKartaL ve FatoŞ

doctorrr

Üye
harbiden? iyiymiş gen şair zaten

Tepkiler: FatoŞ
hehe genç şair daha çok bi erkeği çağrıştıran bi nick'ti morali bozulmasın diye belirmedim ama galiba belirtenler olmuş etkisini gördük hehe Tebrikler diyelim bari

Ohbeee, Türkiye rahat bir nefes aldı yaYa zaten malum suriye krizi,öbür tarafta patriot krizi bunun üstüne Fatoş un nick krizini ülkemiz kaldıramazdıkrizin erken bittiğine sevindim,arkadaşı gösterdiği bu büyük anlayıştan dolayı tebrik ve takdir ediyorum

Tepkiler: onurca06 ve FatoŞ
Aaa biz genç şaire alışmıştık şaka şaka hayırlı olsun tekrardan

FatoŞ

Üye
Hadi Kutlayalım Bu Arada Konu İçin Teşekkürler HaliSscan

harbiden? iyiymiş gen şair zaten
İyi Tabi

hehe genç şair daha çok bi erkeği çağrıştıran bi nick'ti morali bozulmasın diye belirmedim ama galiba belirtenler olmuş etkisini gördük hehe Tebrikler diyelim bari
YOk Yahu Ne Morali Bozulması Keşke Söylese İdin SÖyleyin ki Düzelteyim Belirten Oldu Sağolsun Varolsun ..
Teşekkürler

Tebrikler , hayırlı olsun
Teşekkürler Sağolasın

Baskılar sonuç vermiş
ÖYle Oldu Paşam

Evet Türkiye Rahat Bir Nefes Aldı Bende Sevindim Çok Teşekkür Ediyorum Takdir Etmene Sevindim

Aaa biz genç şaire alışmıştık şaka şaka hayırlı olsun tekrardan
Alışmıştın Demek
Teşekkür EDerim Sağol Varol

Tepkiler: OttomaN TigeR
tüh genç şaire alışmıştık biz

Şaka yapıyorum tabii ,hayırlı olsun

DiaBLoS

Moderator
He şöyle yahu ...
Kırmadığın için teşekkürler .

Tekrar hayırlı olsun

Hayırlı olsun Fatoş Hanım

Bence bu olayı araştırmak lazım,acaba nickini neden değişti ve eski nickine neden geri döndüarkadaşlar öyle oldu bittiye gitmesin bu olay.altından bir çapanoğlu çıkmasın sakın

Konu Sahibi
Rica ederim fatoşcan kusura bakma tatildeyim net yok burda sürekli mobilim ziyaretçi mesajlarını geç görebiliyorum o yüzden konu gecikti biraz görür görmez açtım zaten herkes mutlu oldu bak

FatoŞ

Üye
Hayırlı olsun Fatoş Hanım
Çok Teşekkürler Efem

Bence bu olayı araştırmak lazım,acaba nickini neden değişti ve eski nickine neden geri döndüarkadaşlar öyle oldu bittiye gitmesin bu olay.altından bir çapanoğlu çıkmasın sakın
Hmm Öylemi Dersin Bak Zararlı Çıkartırım Araştırırsan

Rica ederim fatoşcan kusura bakma tatildeyim net yok burda sürekli mobilim ziyaretçi mesajlarını geç görebiliyorum o yüzden konu gecikti biraz görür görmez açtım zaten herkes mutlu oldu bak
Haklısın Valla Yok Yahu İşine Bak Sen Ben Yerinede Yazarım HaliSsCan

Konu Sahibi
FatoŞ nickli üyemizin eski kullanıcı adı Genç Şair Beğen | Paylaş

Tepkiler: FatoŞ ve OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...