FasterN9 : Daha Hızlı Bir N9 İçin (Dikkat! Beta Sürümündedir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
FasterN9 : Daha Hızlı Bir N9 İçin (Dikkat! Beta Sürümündedir)
Arkadaşlar alıntısını yaptığım konu

Dikkat:

Şu anki sürüm 0.9.7 versiyonudur. Güncellemeleri ben de haber vermeye çalışacak olsam da, şu üzerinden takip edebilirsiniz.

Yüklemeden Önce!

1. Uygulama, şuan için birçok 64Gb 'lık modelde okuduğum kadarı ile hızlandırmak yerine yavaşlamalara neden olmuş. Telefonunuz 64Gb ise denemenizi önermem.

2. Yüklemek sizin sorumluluğunuzda. Eğer işletim sisteminizi reflash yapmayı bilmiyorsanız, yüklememeniz tavsiye edilir.

3. Uygulamayı şuan için yüklerseniz, sakın uninstall etmeyin. (Artık uninstall edebilirsiniz) Sistemde değişiklik yaptığı için, bir sonraki güncellemeye kadar telefonunuzun stabilitesi bozulabilir.

Uygulamanın Amacı :

Telefonda ara ara görülen lagları gideriyor ve daha akışkan ve hızlı bir cihaz haline getiriyor (şuan için açılıştan sonraki bekleme süresindeki yavaşlamada sonuç vermiyor).

Özellikle besleme ekranı akış hızı ve uygulama açılış hızları arttırılmıştır.

Nasıl Yüklenir ?

Uygulamayı indirin ve install edin ve telefonun baştan başlamasını bekleyin. Uygulamanın test aşamasında olduğunu unutmayın.

DİKKAT: TELEFON KENDİNİ AÇ KAPA YAPACAKTIR, LÜTFEN SİZ MÜDAHALE ETMEYİN.

Benim Yorumum:

Uygulama telefonumda gözle görülür şekilde hızlanma yaptı. Bununla birlikte pil tüketiminde ekstra bir artış gözlemlemedim henüz. Bozuk çalışan bir uygulamam olmadı. Sorun henüz görmedim.

EDİT: SORUN OLUŞTU, MESAJLARDA KİŞİLERİN MESAJLARI KARIŞIYOR.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve pRime.

dawid

dawid

Üye
kardes ben uygulamayi indiremiyorum acaba ekleyebilirmisin ayrica nasil yuklendigini genis bi sekilde anlatabilirmisin bi zahmet

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
kardes ben uygulamayi indiremiyorum acaba ekleyebilirmisin ayrica nasil yuklendigini genis bi sekilde anlatabilirmisin bi zahmet

şuan için güncellemiyorum linki, çünkü n9 telefonunuz zarar görebilir: uygulama stabil değil maalesef.

ArAgOr

Üye
bu uygulamayı yaklasık 1 ay önce kurup tekrardan silmiştim acaba bir donma olayları gerçekleşirmi telefonumda

dawid

dawid

Üye
cok tesekkur ederim igin icin sagolasin eywallah

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulamayı yaklasık 1 ay önce kurup tekrardan silmiştim acaba bir donma olayları gerçekleşirmi telefonumda

eğer son 9.3 versiyonu silmeden güncelleyip sonra kaldırdıysanız sorun olmaz. ama şuanda sorun yoksa zaten sorun olmamıştır :oke:

cok tesekkur ederim igin icin sagolasin eywallah

önemli değil, stabil versiyonuna yükselirse haberdar edecem.

memolim83

memolim83

Üye
9.4 sürüm liinki baska varmı

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
9.4 sürüm liinki baska varmı

şuan yüklemenizi katiyen önermem. orijinal halinden farklı laglara sebep oluyor. uygulamayı yazan arkadaş sistemin açılış ve işlem öncelik sırasıyla hızlarında oynama yapmış. bu nedenle telefonun stabilitesi bozuluyor. gene de ana başlığa ekledim.

memolim83

memolim83

Üye
şuan yüklemenizi katiyen önermem. orijinal halinden farklı laglara sebep oluyor. uygulamayı yazan arkadaş sistemin açılış ve işlem öncelik sırasıyla hızlarında oynama yapmış. bu nedenle telefonun stabilitesi bozuluyor. gene de ana başlığa ekledim.
bu yeni sürümde de sorun varmıki acaba ben yüklüyorum .

- - - Eklendi - - -

http://talk.maemo.org/attachment.php?attachmentid=26747&d=1338787825

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
bu yeni sürümde de sorun varmıki acaba ben yüklüyorum .

- - - Eklendi - - -

ana başlıktaki dosya şuan o zaten. uygulama geliştirici bunun stabil olmadığını belirtmişti.

memolim83

memolim83

Üye
şu an yüklü ama bana göre bir fark yok gibi sanki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...