Fast block yağ tutucu ilaç

Sponsorlu Bağlantılar

mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Fast block yağ tutucu ilaç
Merhaba arkadaşlar,biliyorsunuz obezite ve fazla kilolar çağımızın en büyük sorunları.Bunlardan kurtulmak için çeşitli yollar var. bende geçengün eczaneye gittim 20 kg fazlam var zayıflanmak istediğimi söyledim bana Fast Block (yağ tutucu) ilacı önerdiler ballandıra ballandıra anlattılar faydalarını.Bir kutu alıp geldim 1 hafta sonra spora başlamayı düşünüyorum bu ilacı takviye olarak kullanacam. Umarım faydası olur.Aranızda bu ilacı kullanan etkisini gören var mı ?

Son düzenleme:

maxirabit

maxirabit

Üye
İlac tavsiye etmem ama takviye gida olarak,toz urun,gnc'nin urunleri derim tabi bunu doktor'unuza danisip ona gore kullanmaniz lazim. Kendim fazla efor sarfettigim gunlerde,sporda kullanirim cunku kaybedilen enerjiyi geri alamazsam ölü gibi oluyorum

mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
İlac tavsiye etmem ama takviye gida olarak,toz urun,gnc'nin urunleri derim tabi bunu doktor'unuza danisip ona gore kullanmaniz lazim. Kendim fazla efor sarfettigim gunlerde,sporda kullanirim cunku kaybedilen enerjiyi geri alamazsam ölü gibi oluyorum

Bildiğin zayıflamaya yardımcı ilaç var mı ? Bir müddet lekarnetin kullandım bende anksiyete yarattı bırakmak zorunda kaldım .

maxirabit

maxirabit

Üye
Bildiğin zayıflamaya yardımcı ilaç var mı ? Bir müddet lekarnetin kullandım bende anksiyete yarattı bırakmak zorunda kaldım .
Zayiflama ilaci diye birsey olmaz sadece spor yapilinca yag yakimina katkisi olan ilaclar olur. İcilip te zayiflama olmuyor

mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Peki etkisinden emin olduğun yağ yakımına yardımcı ilaç var mı ? :))

maxirabit

maxirabit

Üye
Peki etkisinden emin olduğun yağ yakımına yardımcı ilaç var mı ? :))
Gnc dedim,kendimde kullandim ama faydasi oldu tabi kas kutlemi arttirmak icin lazimdi,bunlar insan tavsiyesiyle degilde doktor tavsiyesiyle almaniz lazim

• Beğen
Tepkiler: mc muratx
mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Tamam teşekkürler .

maxirabit

maxirabit

Üye
Ricaederim,kas kutlesini arttirmakta vucut saglam olur ama boylelikle agirlikta artar:) yag orani yuzdesi duser. Eger yapabilirsen,1 fincan elma sirkesi ic spordan 1 saat once. Onun cok katkisi oluyor yag yakimi icin

• Beğen
mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Sirke içtim hastanelik oldum :) ben spor yaptım haftanın 6 günü kilo veremedim sadece zayıflamak için kardiyo yapardım, kas çalışmadım.merak ettiğim şey zayıflamak için kardiyo yapsam onunla birlikte kas ta çalışırsam daha mı iyi olacak ?

maxirabit

maxirabit

Üye
Gecmis olsun,fazla asitlimiydi o yuzden mi oldu?Cardio zaten bilindigi gibi performans attirmak icindir,ara vermeden yapilir. Kilo vermemenizin bir cok sebebi olur onlari incelemek lazim

mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Dandik markaydı aldığım muhtemelen ondandır . Hastanede çalıştığım için doktorlarla içiçe sayılırım .Diyetisyenle görüştüm bana sahilde koşu yapmayı önerdi. hastalarına ilaç tavsiye etmediğini söyledi. Tek başıma Spor yaparken pek heves olmuyor bende mecburen spor salonunu gidiyorum.İyi bir beslenme programı+lekarnetin+fast block + düzenli spor yapacam artısını umarım görürüm ;)

maxirabit

maxirabit

Üye
Eski sevgilim diyetisyendi ama bir program bile almadim kendim dusundum. Yani kendimde deneme yanilma uyguladim:D

• Beğen
mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Bir uzman gözetiminde olmak daha iyi hem sevgilinse kesin sonuç alırsın :)) ayrıca diyetlerin çoğu sonuçsuz kalıyor beni aç bırakmayacak hemde kilo verdirecek bir program lazım :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Bol su,findik fistik ceviz vs,yulaf ezmesi,meyve sebze ve en onemli olan gunde 1-2 ogun yemek yeme bu zaten kilo aldirir

mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Bol su,findik fistik ceviz vs,yulaf ezmesi,meyve sebze ve en onemli olan gunde 1-2 ogun yemek yeme bu zaten kilo aldirir

Insan bünyesi farklı birşey yemek yemezsen kendini korumaya alır çok az yakar ,yani az yemek yemekle zayıflanmıyor etkili bir yol bulmak lazım.

maxirabit

maxirabit

Üye
Insan bünyesi farklı birşey yemek yemezsen kendini korumaya alır çok az yakar ,yani az yemek yemekle zayıflanmıyor etkili bir yol bulmak lazım.
İlk gunler cok yakarsin sonra azalir onunda sebebi vucutta bazi gidalarin alinmasi azaliyor o arada vucudun ayni sekilde devam etmesi icin eksk olan gidayi tamamlamak lazm. Ac kalmiyacaksin kesinlikle bu yanlistir diyette,aniden acikir insan birden saldirir:D

• Beğen
suleymaneser

suleymaneser

Üye
Vitamin ve protein takviyelerini doktor gözetiminde kan degerlerini ölçütürerek kullanmalısın. Ancak sadece bunları kullanarak zayıflamak imkansız üstelik bu tür gıda takviyeleri spor yapılmadığı müddetçe daha fazla kilo almana bile sebep olabilir

mc muratx

mc muratx

Üye
    Konu Sahibi
Bast block'ı bıraktım etkisini hiç hissetmedim bi ara lekarnetin kullandım etkisini görür gibi oldum şuan ilaç almıyorum umarım istediğim forma kavuşurum .