farming simülatör symbian

Sponsorlu Bağlantılar

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
farming simülatör symbian
oyun isteklerine konuyu açamadm sürekli sorun verdi zaten oyun isteklerine fazla uğramıyo telefonu işletim sistemini bilenler hemen taşımazsanz konuyu 1-2 gün burda durursa sevinirim.. Bilgisayarda Hep oynardım farming simülatör traktör alıp çiftçilik falan yapıyosn bunun telefon için uyarlanmısi yada symbian için uyarlayabilcek arkadaş var mı, yada böyle bisi varsa link atarmsnz ? Iyi forumlar

MaxipmaN

Üye
uyarlamayı firmalar yapabilir

- - - Eklendi - - -

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uyarlamayı Ekip Kurarsan Herkes Yapar :oke:
Ayrıca Bunun İçin Donanım Desteği Çok İyi Olmalı :)

ewacash

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Adam subway surfersi symbiana yapcam görüşlerinizi alayım diye konu açıyo ona bisi yok Biz bi oyun istedik alt tarafı.o Adam firmamı değil..demekki neymiş yapılabiliyomuş

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Adam subway surfersi symbiana yapcam görüşlerinizi alayım diye konu açıyo ona bisi yok Biz bi oyun istedik alt tarafı.o Adam firmamı değil..demekki neymiş yapılabiliyomuş

dostum önce o bahsettiğin oyunu gör Sonra örnek ver, sandığın gibi birşey değil yani. Forumdda isteğini karşılayacak bir kişi olduğunu sanmıyorum.

- - - Eklendi - - -

dostum önce o bahsettiğin oyunu gör Sonra örnek ver, sandığın gibi birşey değil yani. Forumdda isteğini karşılayacak bir kişi olduğunu sanmıyorum.

ewacash

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

bu forumda olmasa bile bi firmaya ihtiyaç duymadan yapabilcek insanlar var ama

Anil-D

Anil-D

Üye
abim dogru soyluyor

umitgul18

umitgul18

Üye
Kardeşim o oyunu yazmadan yapıyor. Bilgisayar sürümünü kısıtlayarak telefona modluyor. Yani bize sadece yerinde ekrana dokunmak kalıyor anlıyor musun ? Oyun yapmak kolay değil. Böyle bir çıkış yapmana gerek yoktu.

Üst Alt