Farming Simulator 16 v1.0.0.5

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Farming Simulator 16 v1.0.0.5
Farming Simulator 16, Android cihazlar için geliştirilmiş 3 boyutlu grafiklere sahip tarım oyunudur. Android 4.0.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
performance and stability improvements
fixed ingame controls not responding
fixed black vehicles and tools

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Palyanco47 ve Karavelaa

Karavelaa

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.

Palyanco47

Üye
Kurulumu nas yapiliyor kardeslerim kuramadim bir turlu nasil yapiyoruz acil cevap?? tesekkurler.
Ben telefon galaxy s2 plus oyunu aciyorum loading diyor donup oyundan atiyor acilmiyor bir care lutfen.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Kurulumu nas yapiliyor kardeslerim kuramadim bir turlu nasil yapiyoruz acil cevap?? tesekkurler.
Ben telefon galaxy s2 plus oyunu aciyorum loading diyor donup oyundan atiyor acilmiyor bir care lutfen.

indirdikten sonra zipten çıkarıp, apk dosyasını yükle, zipten çıkan klasör içindeki "com.giantsoftware.fs16" isimli klasörü de olduğu gibi kopyalayıp, telefon hafızasındaki Android/obb dizini içine yapıştır.

Zira indireceğin dosyada yazdığım bu ikisi de olması lazım.

Kolay gelsin.

The Pancar

The Pancar

Üye
indirdikten sonra zipten çıkarıp, apk dosyasını yükle, zipten çıkan klasör içindeki "com.giantsoftware.fs16" isimli klasörü de olduğu gibi kopyalayıp, telefon hafızasındaki Android/obb dizini içine yapıştır.

Zira indireceğin dosyada yazdığım bu ikisi de olması lazım.

Kolay gelsin.
tam tersi olması gerekmiyor mu ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
tam tersi olması gerekmiyor mu ?

farkeden bir durum olmaz. Zira deneyebilirsiniz.
önce apk dosyasını kurup sonra obb dosyasını kopyala, yada önce obb dosyasını kopyala, sonra apk yi kur.

ben her ikisini de denedim. sonuç her halikarda başarılıdır.

sefa6606

Üye
arkadaşlar ben yaptım obb attım oyunu açtım oyuna giriyor loading yazıyor sonra bi yeşil ekran geliyo sonrada yanıt vermiyor diyor ne yapmam lazım