FARKLI RM KODU FLAS 'LAMA OLURMU OLURSA NE OLUR ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mroy

Üye
    Konu Sahibi
FARKLI RM KODU FLAS 'LAMA OLURMU OLURSA NE OLUR ?
winphoneviet sitesinde Nokia lumia 925 gdr 3 romu navifirm de yüklü olduğu yazıyor bende baktım navifirm aynen duruyor hatta indirdim ama farklı rm kodu ve farklı produck numarası taşıyor yüklesem mi yuklemesem mi veya yüklersem ne gibi bir sorun olur .bu konuda yardım bekliyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

respection123

Üye
Sadece 925 Sahipleri O romu yükleyebilir. farklı bir cihazın romuınu yükleyemessin.

mroy

Üye
    Konu Sahibi
bende zaten 925 cihazına sahibim de farklı rm benim rm 892 yükleyeceğim rom ise rm 893 bu rm nedir .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yüklenebilir FAKAT Flashlamak için romu cihaza tanıtmanız için cihazın RM kodunu değiştirmeniz gerekiyor. Peki yüklenirse ne olur? Donanımsal fark yoksa ki mutlaka vardır sorun olmaz. Fakat cihazın çalışmama ihtimali çok yüksek. Donanım farkı derken buna cihazların desteklediği şebeke bandları da dahil. Bildiğim kadarıyla da uzak doğudaki şebeke bandlarıyla Avrupa bölgesi farklı band genişlikleri kullanıyor.

mroy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia care suite ile yükleyebilir miyim ve rm kodu nasıl değiştirilir bunlar hakkında da bilgi alabilir miyim

amaç : tamamen gdr 3 güncellemesini incelemek.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bana sorarsan hiç uğraşma. Hem çok riskli hem de çok zor.

mroy

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda bilgiye sahip olan sizsiniz siz böyle diyorsanız emin ki bir bildiğiniz vardır o yüzden vazgeçtim teşekkür ederim bu konuda bilgi verdiğiniz için konu kilitlenebilir .

papakudioflu

papakudioflu

Admin

rom at&t Amerika romu. Yani 4G LTE aktif. Ve şebeke sistemi bizdekilerden farklı. Telefon çalışır ama bazı özellikleri kullanamazsın.

• Beğen
Tepkiler: mordunya
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt