Fallout Oyunu Gerçek Olabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Fallout Oyunu Gerçek Olabilir!
Beyler siyasete girdiğini düşünmüyorum ama, bu Türkiye Rus kavgası sonucu İstanbul'a atom bombası atabilirler. En son Rusya, sınırda ki günde 65 bin ekmek üreten fabrikayı (İHH) bombaladı. Rus muhalefet lideri İstanbul boğazına atom bombası atalım demiş. Falloutçular toplanalım voult 101 gibi yer bulalım. Yiyecek ve içecek depo edelim. Uzun bi süre orada yaşadıktan sonra yüzeyde ki atom bombası yüzünden oluşan radyasyon minimuma indikten sonra dışarı çıkıp ghoulslarla savaşalım. Var mı benle gelen? Hem fallout 4 ün haritası İstanbula da benziyor. bunların hepsi oyun olabilir, hazırlıklı olalım.

smh60

smh60

Üye
Valla güzel hayal gücün varmış :ehe bomba felan atacak yürek yok onlarda kendi sonlarını hazırlarlar olsa bile

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Onu diyenin lakabı da palyaço mu neymiş. Gerisini siz düşünün. Fallout oynamaya devam edin, öyle bir sonuç çıkmayacak ortaya.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Onu diyenin lakabı da palyaço mu neymiş. Gerisini siz düşünün. Fallout oynamaya devam edin, öyle bir sonuç çıkmayacak ortaya.
ama çıkarsa oyun gerçeğe dönüşür fena olmaz mı

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Ya sen Boston'u nasıl istanbula benzetin o.O

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Asla Devletimizi Milletimizi Kücümsemem , Vatan Millet Sevgisi Ve Delilik Çılgınlık Olarak Bizle Hiç Bir Zaman Boy Ölçüşemez Onlar
Ancak Şuda Bir Gerçekki Günümüzdeki Savaşlarda Hiç Bir Zaman Bunların Önemi Olmayacak Artık
Adam Ordan Düğmeye Bir Basıyor Hopp Bir Ülkenin Yarısı Yok Söz Konusu Atom Bombası Felan Olunca Onlara Göre Zayıf Kalıyoruz Biz

Askeri Gücümüzde Zayıf Şu Aşamada Bilmiyorum Benim Şahsi Görüşüm Böyle
Zaten Uçakları Silahlandırıp Havalandırmalarının Nedenide İntikam ALmak Bizim Uçaklarımızla İt Dalaşını Girip En Ufak Bir Olayı Bahene Edip Ortalığı Karıştıracak Onlar Gibimi Geliyor Hayırlısı Bekleyip Göreceğiz Umarım Yanlırım

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Boğazlar kolay kolay bombalanacaklar yerler değildir özellikle antlaşmanın devam ettiği ücretsiz geçişin serbest olduğu bir dönemde bence hiç kimsenin işine gelmez. Yer altı şehri kurma fikri güzel ama bakarsın şehir kurayım derken şehir bulursun burası İstanbul :D

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Asla Devletimizi Milletimizi Kücümsemem , Vatan Millet Sevgisi Ve Delilik Çılgınlık Olarak Bizle Hiç Bir Zaman Boy Ölçüşemez Onlar
Ancak Şuda Bir Gerçekki Günümüzdeki Savaşlarda Hiç Bir Zaman Bunların Önemi Olmayacak Artık
Adam Ordan Düğmeye Bir Basıyor Hopp Bir Ülkenin Yarısı Yok Söz Konusu Atom Bombası Felan Olunca Onlara Göre Zayıf Kalıyoruz Biz

Askeri Gücümüzde Zayıf Şu Aşamada Bilmiyorum Benim Şahsi Görüşüm Böyle
Zaten Uçakları Silahlandırıp Havalandırmalarının Nedenide İntikam ALmak Bizim Uçaklarımızla İt Dalaşını Girip En Ufak Bir Olayı Bahene Edip Ortalığı Karıştıracak Onlar Gibimi Geliyor Hayırlısı Bekleyip Göreceğiz Umarım Yanlırım
Terörle mücadelenin doruk yaptığı şu süreçte özellikle Türk ordusu Dünya üzerinde en hazır ordulardan biridir. Dolayısıyla askeri güç "şu aşamada" bilhassa zayıf olamaz.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Ya sen Boston'u nasıl istanbula benzetin o.O
Benziyor ben benzettim
Boğazlar kolay kolay bombalanacaklar yerler değildir özellikle antlaşmanın devam ettiği ücretsiz geçişin serbest olduğu bir dönemde bence hiç kimsenin işine gelmez. Yer altı şehri kurma fikri güzel ama bakarsın şehir kurayım derken şehir bulursun burası İstanbul :D
En aşağı buz dolabının içine girip saklanmak lazım, bir filmde adam öyle yapıyordu. Denemek isterim

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Terörle mücadelenin doruk yaptığı şu süreçte özellikle Türk ordusu Dünya üzerinde en hazır ordulardan biridir. Dolayısıyla askeri güç "şu aşamada" bilhassa zayıf olamaz.
Terörle mücadele objektif olarak bak Sence Tam hazır Diyebilmek İçin Türkiye Tam gücünü Kullanıyormu Bence Hayır
Benim Hakkaride Çukurcada Askerlik yapan Kardeşim Ve uzman Abim neler Anlatıyor Bir Bilsin Kardeşim yada abi diyim yaşını bilmiyorum ama :)

Havadan Bombandıramanla Olmuyor Bu İş Kardeşim bana Göre :)

Amerikaya bak Adamlarda paralı Askerlik ve Severek Yapma olayı var Bizden Çok geriler belki vatan sevgisi olarak ama eğitim olarak Bizim türk askerimizde 3 kat daha eğitimliler Git Bir Şöyle alıcı gözle bak askeriyelere Göbeksiz ne kadar askerimiz var diye yatmaktan hantallaşmış adamlar var
Bana Kalırsa Çevirsinler Paralı Orduya Soksunlar Her Ay eğitime 10 gün 15 gün yat kalk Sürün O zaman İşte Hazır kıta Ordumuz Var derim ben :)
1 tugay komando 20 bordobereliye güvenipde yola cıkamazsın bu olaylarda Allaha şükür nato denetlemesi görmüş adamım Ve Bordoberelilerin farkını Çok Acık Ve net gördüm dünyaya bedel ama Bizim 410 bin 500 gibi bir askeri personelimiz var Sencede Cok Az Değilmi ?