Facrbookta Büyük Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
    Konu Sahibi
Facrbookta Büyük Sorun
Beyler tam olarak bilmiyorum gerçekliğini ama facebooktaki mesajlarımız yeni internet düzenlemesiyle velilerimize mektup yada e-posta yoluyla ulaştırılacakmış.Bu bilgi doğru mu?Ben şahsen inanmadım.Daha bilgili olanlarınızdan bu konu hakkında yorumlarını bekliyorum.

İyi forumlar...

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yalan:D
Kimsenin facebookunu o kadar kolay denetleyip heleki o kadar masraj ile velilere ulaşmaz :D

• Beğen
Tepkiler: AlexsandroZ
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Sakin ya rezillik jahahshdhhdh

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Beyler tam olarak bilmiyorum gerçekliğini ama facebooktaki mesajlarımız yeni internet düzenlemesiyle velilerimize mektup yada e-posta yoluyla ulaştırılacakmış.Bu bilgi doğru mu?Ben şahsen inanmadım.Daha bilgili olanlarınızdan bu konu hakkında yorumlarını bekliyorum.

İyi forumlar...

O haberi kim yaydı yada söyledi ise benden yana şu soruyu sorabilir misiniz ?
Hangi otu kullanıyor ve özel değilse torbacısının numarasını bizlerle paylaşabilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: AlexsandroZ, OttomaN TigeR ve Baranbaris
AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
    Konu Sahibi
Aybin.Kit: 6789545' Alıntı:

O haberi kim yaydı yada söyledi ise benden yana şu soruyu sorabilir misiniz ?
Hangi otu kullanıyor ve özel değilse torbacısının numarasını bizlerle paylaşabilir mi ?

Aynen kardesim :))))
Hahahahah aynen kardeşim

codblackops2

codblackops2

Üye
Kesin inci sozlugun oyunu.. aah ah milleti nasil oyuna getirip provoke ediyorlar

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Eskidende hangi sitelere girdiginin,faturadan cikti halinde gorurum diyen aile fertlerinin konu oldugu,dizi-filmler vardi ama bu taa cevirmeli, paket internet donemlerinde bile vardi,halen varmiymis onu diyenler? vaay çok gelismisiz o zaman

Emrgncy

Emrgncy

Üye

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Buğra

Üst Alt