Face'ye Girerken Talep Zaman Aşımı %100 Çözüm[Vodafone]

Sponsorlu Bağlantılar

FurkanKitap

Üye
    Konu Sahibi
Face'ye Girerken Talep Zaman Aşımı %100 Çözüm[Vodafone]
Merhaba arkadaşlar. Son günlerde yaygın olan 0.facebook.com uygulamasını kullanamayanlar için bu konuyu açtım...

Sorun; 0.facebook'a girerken talep zaman aşımı gibi hatalar vermesi.

Çözüm; Öncelikle benim operatörüm vodafone ve Telefonum GT S5233W olduğu için bu operatörle telefon üzerinde anlatacağım[Diğer telefonlardada olur iyi okursanız]

Öncelikle vodafone bundan 2 hafta önce super internet uygulaması vardı ve 2 hafta önce sona ermişti bu uygulamaya dahil olanların otomatikman tarayıcı tercihleri vodafone internet oluyor.. Şimdi uygulayacağımız adım;;

1.= Menü >> Ayarlar >> Uygulama Ayarları >> Tarayıcı Profilleri >> Vodafone Liveyi seçiyoruz..

2.= Menü >> İletişimler >> URL gir >> http:// yerine 0.facebook.com ekliyoruz yani oluyor.. Rahat rahat giriyoruz.
Not: Eğer yine talem zaman aşımı diyorsa sayfayı yeniliyoruz.. Yinr açmıyorsa telefonda en üstte E yazıyor internete bağlandınızmı o kırmızı oluyor onun hemen solunda çubukar var o çubukların en yüksek olduğu yere gidin ordan deneyin[ Oçubuklar telefonun operatörün bulunduğunuz yerde ne kadar çektiğini belirtir.]

NOT 2 : VODAFONE KULLANANLAR GOOGLEYE HERYERE GİREBİLİR İNTERNET ŞUAN BEDAVA M.FACEYEDE GİREBİLİR AMA YOUTUBEDEN VİDEO İZLERSENİZ 300 KB Sİ 80 KRŞ KOLAY GELSİN.]

Kaankil06

Kaankil06

Üye
Tskler dost

FurkanKitap

Üye
    Konu Sahibi
ö.değil ;)

xyzqqq

xyzqqq

Üye
0lmadı yaw yine aynı yine aynı :off::vur

technoshark

technoshark

Üye
tüm çerezlerinizide silip deneyin ...

erdemanil06

erdemanil06

Üye
Tesekkurler

shafuq

shafuq

Üye
Saçma bir paylaşım.

xyzqqq

xyzqqq

Üye
:vurÇerezleride sildim tüm GPRS ayarları da tamam ama yine aynı hata ...
hesabımda TL de var ama girmiyor :vur

ahmet110

Üye
türksel
:evet:

Üst Alt