Yardım Facebook'un sertifika hatası.


only_download

Üye
    Konu Sahibi
sertfika hatası diyeceğim, hack demeyin hemen :D

5800 kendi tarayıcısını kullanıyorum, ya da facebook bağlantılı programlar, hepside aynı sorun.
güvenilmeyen sertifika gönderdi kabul edilsin mi sorusuna ''kalıcı olarak kabul et'' dememe rağmen her seferinde tekrar çıkıyor.
Facebook dışındaki sitelerde yalnızca bir kere çıkıyor, nasıl çözebilirim yahu?
 

mehmet6291

Üye
aynı sorun bende de vartelefon hackli oldugu halde bu sorun var
 
  • Beğen
Tepkiler: only_download

only_download

Üye
    Konu Sahibi
fakirliğin canı çıksın 2008 üretim telefon biz çok şey bekliyoruz :)
 
  • Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye
Bir mod var bunun için, ben kendi cfw-me uyguladım.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt