Facebook'tan ÖNEMLİ DUYURU

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Facebook'tan ÖNEMLİ DUYURU

Facebook Cuma gününden itibaren tüm özel resimlerimizi reklam kuruluşları ile yayınlama hakkına sahip olacak!
O yüzden profilinizdeki reklam bölümünü Kilitlemeniz gerekiyor.
Bunun İçin:
1- "Hesap" bölümünden ..."Hesap ayarları"na girin.
2- Facebook reklamları'na basın.

3- "Üçüncü şahıs reklam ayarlarını düzenle" ye ve yine aynı yerdeki "Sosyal reklamlar ayarlarını düzenle" ye girin!
4- Her 2 girdiğiniz bölümde "Sadece arkadaşlarım" yazan yeri "Hiç kimse"ye çevirin.
5- " Değişiklikleri kaydet"e basın!
AYRICA PROFİLİNİZDE BU YAZIYI PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARINIZDA HABERDAR OLSUN..
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Facebook üçüncü şahıslara ait uygulamalara veya reklam ağlarına adını veya resmini reklamlarında kullanma hakkı vermez. Buna ileride izin verirsek, bilgilerinin nasıl kullanılacağını senin seçtiğin ayar belirleyecektir.
Üçüncü şahıs sitelerinde, Facebook sosyal eklentileri üzerinden, reklamlardakiler dahil, sosyal bağlam görebilirsin. Sosyal eklentiler üçüncü şahıs sitesinde sosyal bir deneyim yaşamanı sağlasa da, Facebook bilgilerini sosyal eklentileri barındıran üçüncü şahıs sitelerle paylaşmaz.

Reklamlar ve arkadaşlar
Herkes arkadaşlarının neleri sevdiğini bilmek ister. Bundan dolayı reklamları arkadaşlarınla eşleştirerek arkadaşlarının paylaştığı ve beğendiği şeylere göre ilgini çekebilecek ürün ve hizmetleri kolayca bulmanı sağlıyoruz.
Sosyal reklamlarla ilgili bazı bilgiler:
  • Sosyal reklamlar, reklam verenin mesajını senin yapmış olduğun eylemlerle (bir Sayfa'yı beğenmek gibi) birlikte gösterir
  • Sosyal reklamlar senin gizlilik ayarlarına tabidir
  • Bilgilerini reklam verenlere satmayız
  • Bir reklamla birlikte gösterilen eylemlerini sadece onayladığın arkadaşların görebilir
  • Bir fotoğraf kullanılırsa, bu senin profil fotoğrafındır; fotoğraf albümlerinden alınmış herhangi bir fotoğraf değildir

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sağol abi.

Hasan

Üye
sağolasın :)

Mert045

Mert045

Üye
Yaptım abi sağol

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
sağol bilgilendirme için :oke:

emr353

emr353

Üye
Yapmakla kalmayalım profilede paylaşalım herkezin bunu bilmeye hakkı var. Kurtuluş abi sağolasın.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler bilgi için

marist

marist

Üye
Tşk Ederim , Hemen Yapıyorum.

marist

marist

Üye
Şimdi PayLaştım Duvarımda. :D

lgkg300

lgkg300

Üye
bilgi için teşekkürler

SHS

SHS

Üye
bende yaptım ayarları ve yazıyı duvarımda paylaştım:oke: teşekkürler abi

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Teşekkür Kurtuluş abi.

Metin MF

Metin MF

Üye
Teşekkür ederim hemen yapıyorum :oke:

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
ıstedıgını kullansın facebook ısterse hesaplardan aylık ucret almaya baslasın fark etmez benım ıcın

netframe

netframe

Üye
Benim hesapta her ikisi de "hiçkimse" olarak gözüküyordu ..
Kendiliğinden değiştirmişler sanırım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt