Facebook'a Mobil Resim Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

burak12305

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'a Mobil Resim Yükleme
Merhaba n95 8gb kullanıyorum program aracılığıyla mobil resim yüklemek istiyorum blackberry kullandığımda snaptü programıyla yükleyebiliyordum ama n95 deki snaptünun son sürümünü yüklememe rağmen resim paylaşma özelliği yok önerebileceğiniz program var mı?

serecans

serecans

Üye
arkadasim programa gerek yokki ben telden hallediyorum face ye bolt tan girmen önerilir

burak12305

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim programa gerek yokki ben telden hallediyorum face ye bolt tan girmen önerilir

bolt? anlayamadım açıklarmısınız?

----------Eklendi @ 20:00:00 ---------- Yazıldı @ 19:39:41 ----------

web tarayıcısı sanırım..

kadikoy

kadikoy

Üye
bolt browser den facebook gir demek istiyoo.
bolt browseri siteden yukleyebilirsin yada kendi sitesinden.:evet:

burak12305

Üye
    Konu Sahibi
tşklerrr :) indirdim kurdum ama çok yavaş ve bir pc ekranı gibi açılıyır sayfalar istediğim verimi alamadım :(

kellkirpi

kellkirpi

Üye
ben n95 ile eskiden resim yükleyebiliyordum ama son bir aydır benim teldeki facebookta o seçenek çıkmıyor.sizde devam ediyor mu hala?...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben n95 ile eskiden resim yükleyebiliyordum ama son bir aydır benim teldeki facebookta o seçenek çıkmıyor.sizde devam ediyor mu hala?...

evet. Ben 2 gündür düzenli olarak yüklüyorum. :)

kellkirpi

kellkirpi

Üye
valla ben yükleyemiyorum.facebook ta fotoğraflara girince fotoğraf yükleme seçeneği yok...:vur ben mi bulamıyorum acaba:hmmm

burak12305

Üye
    Konu Sahibi
valla ben yükleyemiyorum.facebook ta fotoğraflara girince fotoğraf yükleme seçeneği yok...:vur ben mi bulamıyorum acaba:hmmm

facebook a girdin mi en aşağıda fotoğraflara tıkladığımda fotoğraf yükle seçeneği çıkıyor..

kellkirpi

kellkirpi

Üye
:d: valla ordaymış...çok teşekkürler...:aha:

burak12305

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)):naughty:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Şu Aşağıdaki Resimdeki Facebook Uygulaması S60v3 Te Çalışır Mı Bilmiyorum Ama Bununla Da Fotoğraf Yüklenebiliyor...

Sandrake

Sandrake

Üye
:tşk: