Facebook Zaman Tünelini Kaldırma Metodu [ Tuzak Değildir Önce Oku ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salih841

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Zaman Tünelini Kaldırma Metodu [ Tuzak Değildir Önce Oku ]
Facebook‘un yeni profil dizaynı Zaman Tüneli geçtiğimiz haftalarda herkese aktif edildi. Aktif edildiğinden itibaren övgü ve eleştiri alan bu dizayn hala popülerliğini koruyor.

Öyle ki, The Sociable‘dan gelen bilgilere göre Facebook Zaman Tüneli profil dizaynını Microsoft‘un Internet Explorer 7′si için artık desteklemiyor. Eğer, Facebook zaman tüneline Internet Explorer 7′de bakacak olursanız Facebook otomatik olarak eski profile yönleniyor.

Eğer, siz de Facebook’ta eski kullandığınız profili denemek isterseniz Safari tarayıcınızı açıp “Preferences – Advanced – Show Develop Menu Bar” işlemini yaptıktan sonra profilinizin üzerindeyken yukarıdaki menü çubuğundan develop’a tıklayıp User Agent seçeneğinden IE 7′yi kullanabilirsiniz.

Öyle görünüyor ki Facebook’un zaman tünelinden rahatsız olanlar için bu büyük bir fırsat.

Emre-45

Emre-45

Üye
Hemen deniyorum sonucu yazarım.

----------Eklendi @ 16:57:32 ---------- Yazıldı @ 16:51:02 ----------

Denedim, sadece safarideyken öyle görünüyor tekrar chrome a geçince zaman tunelıne gecıyor

----------Eklendi @ 17:01:29 ---------- Yazıldı @ 16:57:32 ----------

Yapan var mı ?

Mert045

Mert045

Üye
Bi ise yaramaz bizim nasıl gördüğümüz değil karşı tarafın nasıl gördüğü önemli.

SHS

SHS

Üye
zaten yakında tüm profiller zaman tüneline geçicek ve şimdilik gözüken o ki geri dönüş olmayacak, ayrıca Mert045 haklı karşının ne gördüğü önemli:oke:

Mr.JoY

Mr.JoY

Üye
zaman tüneli pismanlıktır

minoo

minoo

Üye
zaten yakında tüm profiller zaman tüneline geçicek ve şimdilik gözüken o ki geri dönüş olmayacak, ayrıca Mert045 haklı karşının ne gördüğü önemli:oke:

Ben geçmek istemiyorum ya :s
Sürekli yenilik yenilik.. Bi dursunlar da adam akıllı kullanalım istediğimiz gibi :s

• Beğen
Tepkiler: ebuş...

halilaykol

Üye
bu mark zuckerberg kafayı cekıp cekıp facenın ayarlarıyla oynuyor :)))

• Beğen
Tepkiler: ebuş...

musa.075

Üye
bu mark zuckerberg kafayı cekıp cekıp facenın ayarlarıyla oynuyor :)))
Facebook zaman tünelini denen kişi icat etti. Bakınız:

tempestshine

tempestshine

Üye
Zaman tünelinden herkes nefret ediyor.Bence gayet iyi .. :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...