Duyuruyu Kapat

Facebook Yardım Hattı

 • 29 Ağustos 2010
 • 3008 Okunma
 • 0 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.


 1. Facebook.ta bilindiği üzere zamana bağlı olarak muazzam derecede gelişmeler yaşanmış bulunuyor. Bu gelişmeler arasında sayabileceğimiz birçok şey var ancak genel olarak Facebook kullanıcılarının bilmedikleri ve öğrenmek istedikleri konulara buradan soru-cevap şeklinde değinmek istiyoruz. Başlayalım;​
  1-) Facebook'un Sahibi Kimdir?
  Cevap: Facebook'un sahibi Alman bilişimci Mark Zuckerberg'dir.
  2-) Facebook'un Kaç Üyesi Bulunmaktadır?
  Cevap: Facebook'un farklı farklı ülkelerden yaklaşık 300.000.000 kişi üyesi bulunmaktadır ve bu üye sayısı her geçen gün artmaktadır.
  3-) Facebook Güvenli midir?
  Cevap: Facebook sistemi en ince detaylarına varana kadar güvenli bir sistemdir. Facebook tasarımcıları, bu sistemleri sizlere sunarken maksimum güvenlik düzeyinde çalışmalarını sağlıyorlar ve Facebook sitesinden size gelebilecek herhangi bir zarar bulunmamaktadır.
  4-) Facebook'ta Neler Yapılabilir?
  Cevap: Facebook dünyanın en büyük sosyal ağ sitesidir. Bu sitede sizlere her türlü imkan sunulmaktadır. Bu imkanlardan bazılarına değinecek olursak; arkadaşlarınızı ekleyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Hayran sayfalarına katılabilir ve kendi hayran sayfalarınızı oluşturabilirsiniz. Online oyunlar oynayabilir ve Facebook kredi sisteminden yararlanabilirsiniz.
  5-) Facebook'un Çalışma Prensibi Nedir?
  Cevap: Facebook, tamamen SİZ merkezli bir sistemdir. Bu sistem içerisinde dünyanın her bölgesindeki her insan bulunabilir. Giriş şartı yoktur. Tek kural Facebook üyesi olabilmek için 13 yaşın üstünde olmanızdır.
   


  Yazan: Dogus Pertez
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/11/2017 - 13:58