Facebook ve twitter nasıl birleştirilir

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Facebook ve twitter nasıl birleştirilir
Facebook ve twitter nasıl birleştirilir yardımcı olurmusunuz

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ayarlarda Vardı Bir Ara Yapmiştim Ben.Uygulamalardanmı Bi Yerden Yapılıyodu.Hatta Bişey Paylaştığında Oto Facedede Paylaşıyordu Altta Ayar Vardı Heralde Onu Diyosun

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlarda Vardı Bir Ara Yapmiştim Ben.Uygulamalardanmı Bi Yerden Yapılıyodu.Hatta Bişey Paylaştığında Oto Facedede Paylaşıyordu Altta Ayar Vardı Heralde Onu Diyosun
Onu diyorum da tam olarak nasıl yapılıyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Onu diyorum da tam olarak nasıl yapılıyor

Uzun Zamandır KUllanmıyorum :) Bildiğim Kadarıyla Ayarlardan Bir Yerdendi Hatta Yeni Bi Pencere Aciliyo Oradan Faceye Giriş Yapıyorsun Filan Hesabımı Sildim Boykot İçin Uzun Zaman Olduda :)

M.ZENGİN

Üye
Metal diye bir program var. Tek programla her ikisi de aynı anda kullanılıyor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Facebook ve twitter nasıl birleştirilir yardımcı olurmusunuz

Merhaba Hasan.

Birçok kişide görüyorsunuzdur Facebook ve Twitter hesaplarını ortak kullandıklarını. Bu kullanıcıların yaptıkları hesaplarını ilişkilendirmeleri, yani bağlamaları. Bu ayarı yaptıktan sonra kişi Twitter'da tweet atarken bu Facebook'ta durum güncellemiş gibi yansır. Kişi o an Facebook'ta olmasa da sanki Facebook'a girip durum güncellemiş gibi görünür. Ya da Facebook güncellemeleri tweet olarak görünür.

[f] + [t] birleştirmek için gerekli adımlar:

* Twitter'dan Ayarlar diyin ve ardından sol menüden Uygulamalar'ı seçin.
* En aşağıda Facebook'a bağlan yazdığını göreceksiniz. Tıkladığınızda Facebook giriş şifreniz istenecek, giriş yaptığınızda sizden onay istenecek. Onayladığınızda artık Twitter hesabınızla Facebook hesabınızı bağlamış olursunuz. Böylelikle Twitter'da tweet attığınızda Facebook'ta durum güncellemiş gibi olacaksınız.

*Eğer istediğiniz Facebook'taki paylaşımlarınızın Twitter'da paylaşılmasıysa bu durumda buraya girip profilimi Twitter'a bağla demeniz ve girişi onaylamanız gerekir. Ayrıca gönderilerinizin Twitter'da paylaşılması için gönderilerinizin herkese açık olması gerekir. Daha doğrusu; sadece herkese açık gönderileriniz Twitter'da paylaşıma sunulur.

*Yukarıda belirtildiği şekilde Twitter'dan Facebook'a bağlama ve Facebook'tan Twitter'a bağlama işlemini yaptığınızda hem yazdığınız tweetler Facebook durumu gibi güncellenir, hem de yazdığınız Faceobook durum güncellemeleri Twitter hesabınızdan tweet gibi görünür. Mesela Facebook'ta herkese açık bir fotoğraf paylaştığınızda Twitter'da anında tweet olarak görünecektir.
Takıldığınız yer olursa etiketleyiniz, yardımcı olurum.

Son düzenleme:
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Hasan.

[f] + [t] birleştirmek için gerekli adımlar:

* Twitter'dan Ayarlar diyin ve ardından sol menüden Uygulamalar'ı seçin.
* En aşağıda Facebook'a bağlan yazdığını göreceksiniz. Tıkladığınızda Facebook giriş şifreniz istenecek, giriş yaptığınızda sizden onay istenecek. Onayladığınızda artık Twitter hesabınızla Facebook hesabınızı bağlamış olursunuz. Böylelikle Twitter'da tweet attığınızda Facebook'ta durum güncellemiş gibi olacaksınız.

*Eğer istediğiniz Facebook'taki paylaşımlarınızın Twitter'da paylaşılmasıysa bu durumda buraya girip profilimi Twitter'a bağla demeniz ve girişi onaylamanız gerekir. Ayrıca gönderilerinizin Twitter'da paylaşılması için gönderilerinizin herkese açık olması gerekir. Daha doğrusu; sadece herkese açık gönderileriniz Twitter'da paylaşıma sunulur.

*Yukarıda belirtildiği şekilde Twitter'dan Facebook'a bağlama ve Facebook'tan Twitter'a bağlama işlemini yaptığınızda hem yazdığınız tweetler Facebook durumu gibi güncellenir, hem de yazdığınız Faceobook durum güncellemeleri Twitter hesabınızdan tweet gibi görünür. Mesela Facebook'ta herkese açık bir fotoğraf paylaştığınızda Twitter'da anında tweet olarak görünecektir.
Takıldığınız yer olursa etiketleyiniz, yardımcı olurum.
Dediğinizi yaptım ama olmadı

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Baglı ama birsey olmuyor mesaj gitmiyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@phasan, buyur.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Neyse kalsın olmuyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Neyse kalsın olmuyor

.s Senin için uğraşıp videoya almıştım.
Facebook üzerinden yollayınca bu hatayı mı veriyor?
Sonra, Twitter'dan da dener misin?
Olmazsa tarayıcıyı Masaüstü görünüm yapınız.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
.s Senin için uğraşıp videoya almıştım.
Facebook üzerinden yollayınca bu hatayı mı veriyor?
Sonra, Twitter'dan da dener misin?
Olmazsa tarayıcıyı Masaüstü görünüm yapınız.
Face tamam da twitter dan sanırım baglanamadım uygulamadan

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Face tamam da twitter dan sanırım baglanamadım uygulamadan

Sorun da ondan kaynaklanıyor.
Tarayıcı üzerinden Twitter'a mobil sürümüyle giriş yapıp alttaki linki kopyalayıp yapıştır.