Facebook uygulaması "invalid API " hatası...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ray20

Üye
    Konu Sahibi
Facebook uygulaması "invalid API " hatası...!
Arkdaşlar giriş yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum yok mu bunun bir çağresi :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 18:48:27 ---------- Yazıldı @ 18:34:09 ----------

up:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 18:59:50 ---------- Yazıldı @ 18:48:27 ----------

:ağlarım::ağlarım:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bunun sizinle alâkası yok face book uygulamasının hatalı olduğunu bildiriyor.

ray20

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl düzelir?

ray20

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

serkanoloji

serkanoloji

Üye
evet bende cevap bekliyorum.

haqqus

haqqus

Üye
nokıa facebook uygulamasını ovıden bıle kaldırdı eskı app kurup dılı ıngılızce yapıp denemenızı onerırım yıne hata verırse uygulamadan umıdınızı kesın derım

nfsnihat

nfsnihat

Üye
Nokia'nın S60 v3 lere saçma sapan bir destek vermesini anlamıyorum. Adam gibi yazılım çıkarmıyor, desteklemiyor, update yok bi cacık yok. N95 8GB kullanıyorum bir dünya eksikliği var ama update çıkarmıyor. Youtube yazılımını zor bela bir yerden buldum yükledim ovide yok. Facebook uygulaması yok. Facebook'un kendi sitesinde yer imi gibi bişey yapmışlar ama uyduruk. Anlamıyorum arkadaş insanları keriz yerine koyuyorlar. Zamanında 1500 tlye almıştım bu telefonu memnunumda ama geliştirmeye bu kadar açık telefonlarda neden resmi destek verilmiyor düşündürücü. Tabii ki gidip N8 alırsanız 2 seneliğine olsa da desteğin kralını görürsünüz o ayrı... Bu da Nokia' nın politikası...

waycell

waycell

Üye
yakında inanıyorumki nokianın yerini samsung alacak aslında samsungdada destek problemleri var ama en azında cihazlar stabil ve sorunsuz çalışıyor neyse arkadaşlar kendi yer imini kendiniz koyun face cepten girin ekranın en altında kısayol uygulamasını indirin tarzında bişeyler yazıyor en garantisi bu

haqqus

haqqus

Üye
kardesler nokia azıttı iyice musteri potansiyelinl kaybedlyor bundandır zaten n9 da megoo kullanması bende bir nokia kullanıcısı olarak kınıyorum ve bidahaki alacagım tel kesinlikle nokia olmaz gider android alırım keyfime bakarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt