Uygulama Facebook Şu Anda Bağlanılamıyor Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Şu Anda Bağlanılamıyor Sorunu
Arkadaşlar facebook u açtığım da neredeyse her zaman bu şekilde bir hata mesajı veriyor. Bu telefonu aldım alalı olan bir sorun. Önceki telefonumda da vardı bu sorun. Uygulamayı kapatıp tekrar açtığımda sorun düzeliyor ama bıktım artık bu sorunu her defasında görmekten. Çözümü yokmu dur bunun?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Facebook uygulamasını tümüyle kaldırın ve en güncel sürümünü yeniden yükleyin. Sorun çözülmüş olacaktır.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Facebook uygulamasını tümüyle kaldırın ve en güncel sürümünü yeniden yükleyin. Sorun çözülmüş olacaktır.
Kaç defa yaptım kaç defa. Zaten en son sürüm yüklü sürekli guncelliyorum. Telefona kaç defa format attım hatta bundan dolayı ama düzeldiği falan yok.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
O zaman mevcut sürümden kaynaklı bir hatadır, uygulamanın güncellenmesini beklemeniz gerekecektir.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
O zaman mevcut sürümden kaynaklı bir hatadır, uygulamanın güncellenmesini beklemeniz gerekecektir.
Ben anlatamadım heralde. Neredeyse 1 yıldı var bu sorun. Ve bu 1 yılda yayınlanan tüm sorunlarda bunu yaşadım. Şu anda Note 7 aldım ve bunda da aynı durum var.

Casus069

Üye
Ben anlatamadım heralde. Neredeyse 1 yıldı var bu sorun. Ve bu 1 yılda yayınlanan tüm sorunlarda bunu yaşadım. Şu anda Note 7 aldım ve bunda da aynı durum var.
Hocam bende şuanda A7 2016 var bu hata beni deli etti çözme imkanınız oldu mu ?

kederli12

Üye
Byler teldeyseniz VPN MASTER adli programmi indirin ve calistirin boylece tiwitter ve facebook a baglana bilirsiniz bende ayni sorunu yasiyordum .
Olduy
Byler teldeyseniz VPN MASTER adli programmi indirin ve calistirin boylece tiwitter ve facebook a baglana bilirsiniz bende ayni sorunu yasiyordum .
sa mesaj atarsaniz sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Facebook ve Messengeri Kaldırın Bence Kullanmayın.İlle Kullanacaksanız Messengeri Kullanın yada Direk Tarayıcıdan Girin İnternete Çok Daha Fazla Şarjınız Gidecektir.

Üst Alt