Uygulama Facebook Sohbette Telefon Simgesi

Sponsorlu Bağlantılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Sohbette Telefon Simgesi
Arkadaşlar facebook uygulamasından giriş yaptım ve aradan kaç hafta geçti telefon simgesi sürekli ismimin yanında duruyor çıkış yapıyorum, uygulamayı siliyorum bi türlü gitmiyor sadece girdiğimde çıksın istiyorum ben nasıl yapabilirim bunu

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
Arkadaşlar facebook uygulamasından giriş yaptım ve aradan kaç hafta geçti telefon simgesi sürekli ismimin yanında duruyor çıkış yapıyorum, uygulamayı siliyorum bi türlü gitmiyor sadece girdiğimde çıksın istiyorum ben nasıl yapabilirim bunu

Kardesim facebook mesajlari kullaniyorsan o simge sana birisi facebookta msj attiginda senin telefonuna otomatik olarak sms ile haber gonderildigini ima ediyor.. yada facebook mobili etkinlestirdiysen senin mobil olarakta etkin olabildigini ima ediyor olabilir tahminimce..

• Beğen
Tepkiler: toca
ka_za

ka_za

Üye
Kardesim facebook mesajlari kullaniyorsan o simge sana birisi facebookta msj attiginda senin telefonuna otomatik olarak sms ile haber gonderildigini ima ediyor.. yada facebook mobili etkinlestirdiysen senin mobil olarakta etkin olabildigini ima ediyor olabilir tahminimce..

Yok kardes haber verilme gibi bir durum yok mobil cihazdan girdigini aktif oldugunu falan gösterir o.

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye

enes191919

Üye
ben sonunda buldum

- - - Eklendi - - -

facebookta ayarlardan gizlilik ayarlarına girin ordan güvenlik bölümünü seçin ve tanınan cihazlar yazıyorya hepsni kaldır diyin göreceksiniz simge yok olacak :))))

niks

Üye
Selam.. arkadasim android kullaniyo bugune kadar olan telefon isaret ve dakika iki gundur girip ciktiginda bilgisayardan bakildiginda gorulmuyo fakat telefondan girip baktim mi dakikasini gorebiliyorum bunun sebebi nedir, bilen var mi?

Üst Alt