Facebook Sms bildirimi Genel Bilgiler

• 7 Mayıs 2011
  • 6756 Okunma
  • 5 Cevap

1. Facebook Sms bildirimi Artık Vodafone ' da arkadaşlar .. rahatça kullanabilirsiniz :oke:

Her yerden durumunu güncellemek, arkadaşlarına mesaj göndermek ya da dürtmek için Facebook'a kısa mesaj gönderebilirsin. Arkadaşlarından gelen mesajlar, dürtmeler ve duvar yazıları için anında kısa mesaj almayı da seçebilirsin. (Standart kısa mesaj ücretlerine tabidir.)

Ne yapmak istiyorsun?
    Durumunu güncelleme : mehmet'in partisinde
    Mesaj gönderme : msg mehmet yılmaz naber
    Ara : search
    Cep no al :cell mehmet yılmaz
    Etkinlikler :event
    Duvar Yazısı :wall mehmet yılmaz mutlu yıllar
    Ada (veya telefon numarasına) göre arkadaş ekle : add mehmet yılmaz
    :add 1234567890

Kısa mesajları yukarıda ki gibi yazıp buraya gönderiyoruz.:
    3223

Uygulama Önizmelesini görmek için Buraya Tıklayınız :oke:

Genel bir bilgilendirme için yazdım arkadaslar .. yararlı olduysam tesekkr etmeniz yeterlidir..

Yazan: slant1111
  2. Turkcell niye yapmıyor ya :S

3. daha anlaşma sağlanamadı sanırm ..cok güzel bi uygulama face e grmene gerk kalmyor sms ile halledyosn hepsni..

4. evet ben 3223 e gnderdim daha gtmedi mesajm henüz yürürlüğe geçmemiş olabilir...ama güzel bi uygulma sağol vodafone

5. gelen bildirimler ücretsizdir.sizin gönderdıklerınız standart sms den ucretlendırılır. sms paketınız varsa ordan kullanır.

6. turkcellede gelmiş bu uygulama
    Cep telefonunla şu numaraya sadece "fb" (tırnak işaretleri olmadan) yazarak kısa mesaj gönder: 3266. Sonra, kısa mesajla alacağın yanıttaki bağlantıya ya da Buraya tıkla.
    diyor facebookda mesajı attım 2kere ama cevap gelmedi.

Yüklüyor...
21/11/2018 - 10:33