Facebook para kazanma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bbeerrkkaann

bbeerrkkaann

Üye
    Konu Sahibi
Facebook para kazanma
Arkadaşlar facebook üzerinden nasıl para kazanırız?

delrico

delrico

Emekli Yönetici
daha böyle birşey yok diye biliyorum ;)

SHS

SHS

Üye
Güzel bi Sayfa yap, sat :pro2:

flyx

flyx

Üye
Arkadaşlar facebook üzerinden nasıl para kazanırız?

var arkadaşlar böyle bir şey var. internette bi kaç haftadır bende arama yapmaktayım. doğru düzgün açık açık bu olayı anlatan kimse yok.
ama internette bu tarz e-kitaplar var fakat ücretli. ama değer diye düşünüyorum. 100 lerce satın alan kişiler var ve para kazandıklarını kimse söylemiyor
olmuyo kazanılmıyo böyle saçmalık olurmu diyo hepsi. ama bugün facebooktan bişey denedim en altta reklamlar kısmı var ordan bi site ismi yazıp reklam verebiliyosunuz. demekki böyle bişey varmış :) hatta hemen girin facebook'a sağ tarafta sponsurlu kısmında bir sürü reklam var işte bu kişiler facebooktan para kazanan kişiler.

işte tam bu anlamda facebooktan ve internetten para kazanmak için satılan çok fazla e-kitap var bunların içinde bence içlerinde en iyilerinden birisi facebook para kazanma rehberi adamlar ayrıntılı bi şekilde nasıl yapıldığını açıklamış ki sölediklerine göre acemi olan bi kişi bile yapabilirmiş.

kısa bi araştırma yaptım bu e-kitabı tarafsız bi şekilde anlatan bi blog gördüm isterseniz size bi inceleyin. umarım işinize yarar. bloğa girdiğinizde sağ tarafta değşik konularda var. sizde bakın ben almayı düşünüyorum.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İnternetten para kazanma ile ilgili konular yasak arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: flyx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt