facebook kaç günde silinmiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
facebook kaç günde silinmiyor?
Arkadaşlar facebook kaç günde siliniyor? silmeye aldığımda 15 gün içinde açılmazsa silinecek yazıyordu ama sırf kapandığını görmek için denemiştim, facebook silinmemişti. 2 ay filan oluyor silmeye alalı tekrardan. acaba silinmiş midir? facebook ayarları mı değişti?

The melle

Üye
hayır, silme işlemini başlattığında iki hafta kadar girmezsen hesabın kalıcı olarak siliniyoru.

The melle

Üye
hesabına silme komutu verdiğine emin misin?

The melle

Üye
bir ay kadar önce bende sildim facemi,sonra dayanamayıp tekrar girdim iptal oldu. Yani şifreni başkası biliyorsa o girip iptal etmiş olabilir. Onun dışında bir bilgim yok.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
14 gün içinde siliniyordu :hmmm

FBTaNeR07

FBTaNeR07

Üye
şifreni degiştir öyle dene Bence olur. :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
senin adına paylaşımda bulunan oyun veya uygulama varsa öncelikle onları kaldır, ondan da olabilir...

• Beğen
Tepkiler: FBTaNeR07
somurtukk

somurtukk

Üye
Şifresini unuttuğum giremediğim maili falanda bilmiyorum bi facem var ne zaman silinir acep. sikayet etsem kapanır mı?

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Bilgim yok maalesef

maxirabit

maxirabit

Üye
Normal olarak silme komutu verirseniz iki hafta giris yapmiyacaksiniz ama bazen istisnalar oluyor,1 ay sonra yeniden acilabilmisti arkadasiminkinde. Tarih oynayabiliyor o yuzden saglama alip,giris yapmak icin kendinizi tutamiyorsaniz cok az kullandiginiz bir maille eslestirip,sifresini de hic kullanmadiginiz birsey yapin. Ayrica giremezdiginiz sifresini unuttugunuz facebook profili icin yetkilelere ulasin onlar gerekeni yapiyor,kapatma yada acma konusunda