facebook hakkında.dikkat!!! sizinde başınıza gelebilir!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
facebook hakkında.dikkat!!! sizinde başınıza gelebilir!!!
evet arkadaşlar biraz önce başıma gelen bi olayı anlatacagım.biraz önce bilgisayarı açtım ve açtıgım gibi ilk maxicep ve facebook'u açtım.facebooka girdigimde hiç beklemedigim bir görüntü ile karşılaştım!! oda neydi,birisi farklı ip adresinden facebook'uma girmiş.direkt bu durumda şifre sormasına ayarladıgım facebook direk soruyu sordu.ve dogru yanıtlayıp girdim.şifremi degiştireyim diye hesap ayarlarına girdim,eski parolamla yeni istedigim parolayı yazdım,artık hangi b.i.p(:ehe) girdiyse şifreyi de degiştirmiş,yeni şifreyi kabul etmedi.bende direk facebooktan çıkış yaptım ve yine eski şifrenle girmeyi denedim.tabii dogal olarak olmadı.bu sefer şifre sıfırlayıcı adında bir uygulama varmış,bunu uyguladım posta adresime mail geldi ve şifre sıfırlandı yeni şifremi girdim ve sanırım facebook üyeligimi kurtardım:ehe.umarım yine degiştirilmez.adım gibi eminim bu konuyu neden açtın diyeceksiniz.benim de yanıtım eger başına böyle bir olay gelen olursa bu yazı aklına gelsin diye açtım olacaktır...:)

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Eğer etrafından yapıldığını düşünmüyorsan ben söyleyim facebooktaki açık,symantec'in son zamanlarda duyurduğu açıklamaya bakarsan anlarsın:oke:

furkan5800

furkan5800

Üye
bilgi için teşkkürler...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
ALPARS™;3443979' Alıntı:
Eğer etrafından yapıldığını düşünmüyorsan ben söyleyim facebooktaki açık,symantec'in son zamanlarda duyurduğu açıklamaya bakarsan anlarsın:oke:
sagol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt