Facebook Güncellemesini Beklemeyin

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Güncellemesini Beklemeyin
http://www.engadget.com/2013/09/02/microsoft-will-acquire-nokias-devices-and-services-business/

Başımız sağolsun arkadaşlar. 2011den beri söylüyordum ama ısrarla inkar ediliyordu fanboylar tarafından.

scorpion11

scorpion11

Üye
sabah sabah haberi gördüm içim sıkıldı yahu.Olacağı belliydi zaten.Bir devrin sonu.Nokia artık bitmiştir.Hem de beleşe gitmiş.Google bile Motorola yı daha pahalıya almıştı.Yazık.Efsane öldü.:ağlarım:

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
evet planları mükemmel şekilde işledi ve ucuzudan alır gibi şirket aldılar. Ancak önemli olan nokianın satın alınması değil nokiaya ait patentlerin satın alınması.
bundan sonra microsoft gördüğünüz her şirkete dava açabilir. Jolla gibi ufaklar da buna dahil.
ama bir artısı bunun artık ms dışında kimse wplu telefon üretmeyecek samsung lg htc ve diğerleri wplu telefon üretmeyecek.

dawid

dawid

Üye
uzgunum mutluyum sinirliyim degisik duygular icindeyim en iyisi boswermek galiba ama bizim burdaki birlikteligimizi seviyorum napcaz simdi

_ardaa

_ardaa

Üye
Başımız sağolsun

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
neyse iyi bir sonuç çıktı buradan. Patentler hala nokiadan geriye kalanlara ait. Yani o kısmı satmayacak kadar haysiyetli davranmış yönetim kurulu.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
eğer uygulama facebook'a aitse belki facebook güncelleme verebilir serdar. ben twitter için nokia'ya mesaj attığımda uygulamanın twitter'a ait olduğunu ve birşey yapamayacaklarını söylemişlerdi.

- - - Eklendi - - -

son nokia cihazları N9 ve 808'dir, benim gözümde.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Yalan soylemisler. Twitter da facebook da nokia tarafindan yapildi. O yuzden bozuluyorlardi zaten twitterin resmi uygulamasi olsaydi n9daki zaten ios ve android surumu gibi olurlardi ve bozulma olmadan guncelleme alirlardi.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
N9'un tasarımını şimdi ms kullanıcak hem de nokia adını yazmadan :off: Benim için de son Nokialar N9 ve 808'dir

scorpion11

scorpion11

Üye
Benim için de son Nokia telefon N9 dur.Bundan sonra jolla ile yola devam edeceğim.Nokia kendini çok özletecen be 3310 la başlayan maceram N9 ile bitti.Bu melodi de artık anı olarak duracak.:bye::ağlarım:

[video=youtube;jjM6fMD0eFI]http://www.youtube.com/watch?v=jjM6fMD0eFI[/video]

Seglopsi

Seglopsi

Üye
melodi demişken 'nokia tune' un yerine acaba yeni bir ritm koyar mı acaba microsoft.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
koymaz mı bak melodi şu: tiridine,tiridine,tiridine bandım,Bedava mı sandın para vidim aldım :D

scorpion11

scorpion11

Üye
[ENGİN];6463863' Alıntı:
koymaz mı bak melodi şu: tiridine,tiridine,tiridine bandım,Bedava mı sandın para vidim aldım :D

Yapma abi acımız büyük:cry:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
[ENGİN];6463863' Alıntı:

nokia tune'u mu koyar yoksa yeni bir müzik mi koyar? :) bence nokia tune kalır. gerçi ben olsam nokia'nın yerinde nokia tune'u satmazdım. yarın birgün belli olmaz yine (farklı bir isimle nokia adıyla artık üretemeyecek) telefon üretmeye kalkarsam ona koyarım diye tutardım. :)

birşey daha var 32 milyon $ gibi bir paraya; ubuntu, edge gibi bir telefon üretebileceğini iddaa edip, 15 milyon dolara kadar bağış toplayabiliyorsa; belki yeni birşeyler çıkar diye düşünüyorum gelecekte, ne olacağı bilinmez. şu da olabilir nokia yarın birgün bakarsınız jolla'ya ortak olmuş :) olur mu olur. artık elinde parası olan ve cep telefonu üretemeyen bir firma nokia. ben böyle ilginç bişeyler bekliyorum açıkçası.

fnldstntn

Üye
Sanirim Nokia artik smartphone uretmeyecek sadece giris seviyesi telefon uretecek...Ayrica facebboka toplu email atsak bize uygulama cikar diye belki bir sonuc aliriz...

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 2016'ya kadar nokia adiyla telefon uretmeyecek.

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
Vay anasını be hey gidi günler ... :(