Facebook Chat (fbchat) S60 v2

Sponsorlu Bağlantılar

bulentcan91

bulentcan91

Üye
teşekkürler

meboli

meboli

Üye
Arkadaşlar bu programla hiç uğraşmayın. telefonunuza e-buddy kurun hem msn hem facebook hesabınız aynı anda açık olsun....Programı indirmek isteyen olursa wap.ebuddy.com' adresinden indirebilir...

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu programla hiç uğraşmayın. telefonunuza e-buddy kurun hem msn hem facebook hesabınız aynı anda açık olsun....Programı indirmek isteyen olursa wap.ebuddy.com' adresinden indirebilir...

Bu program sadece facebook chat için yapılmış, bahsettiğin program da başarılı, ama forum olarak alternatifleri sunuyoruz. Kimisi e buddy kullanır kimisi bunu kimisi de mig33'ü zevkler tartışılmaz.

thack

thack

Üye
tesekkurler

dilberbem

Üye
fbchat indirecez dedik ama bozuk çıktı.acil indirmem lazım.
ayrıca fbchat ücretli midir turkcellde.

enesarda61

Üye
tskkrlr

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
fbchat indirecez dedik ama bozuk çıktı.acil indirmem lazım.
ayrıca fbchat ücretli midir turkcellde.

1) fb chat neredeyse tüm telefonlarda çalışır. Çünkü program javadir.

2) elbette ücretlidir. Kullandığın internet tarifesine göre ücretlenirsin... Sana tavsiyem internet paketi alarak bağlan Zira Turkcell ile paketsiz nete bağlansan TL lerin dayanmaz.

serdocan34

serdocan34

Üye
evet 6630 dada çalışmadı program çalışıyo ama servere baglanmıyo bekliyo aylarca

istikham

Üye
dosya virüslü kendilğinden bilmediğniz numara mesaj atıyoo format atmanız gerekebilir:((

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Eline Emegine Saglik :sirit: :sirit:

ilkomu

ilkomu

Üye
n70 e yükledim yükleme sırasında hata verio dosya bozuk diyo:off:

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
ok. teşekkürler..:evet:

DURID

DURID

Üye
emegine saglik kardes...

by berk

by berk

Üye
T$k

vetch25

Üye
eyvallah gardaş

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
eywallah çok yardımcı oldu emeğine sağlık

adem61

Üye
Arkdsm bide uzantisini sis yapip upload yapabilirmsn? Bnde indirme sorunu varda tlf jar ve jad uzantilari indirmioda:)

TunaKarahan

TunaKarahan

Üye
Güzel çalişma

kollucu

kollucu

Üye
Sagol

ahsemetvil

Üye
yha ben önceden N70 den girebliyodum şimdi ise bekliyo sonra bağlantı hatası verior girmiyor yardımcı olurmusunuz?

Üst Alt