Facebook Beta Hakkında

• 3 Ekim 2013
  • 659 Okunma
  • 9 Cevap

1. Facebook beta ayarlar bölümü de geri bildirim var oradan özellik isteyiniz ve özellik şöyle balonlu mesajlaşma istiyoruz yazın ki Apple Facebook gibi rahat olsun balonlu mesajlaşmada mesaj atanlar sağ köşede resmiyle duruyor ve çok rahat oluyor bu özellik geldikten sonra hiç kimsenin isteği kalmaz Facebook tab

Yazan: katil_197
    PureFood bunu beğendi.
  2. sistemin o şekle izin vereceğini zannetmem ya anca live tile'lar ile oynatırlar yani bana kalırsa

3. Şahsen benim için balonlu konuşma penceresi önemli değil.Bana göre şu bildirimleri adam akıllı yapsalar daha iyi olur.

4. sistemi bilmediğiniz belli, öyle bir şey yapmazlar ki zaten gerek yok

5. sistemi bilmemek mi ? Siz hiç whatsapp ya da sms üzerinden konuştunuzmu ? Balon şekli olmasada bi nevi baloncuk sayılır.

6. konuşmalar sağ tarafa toplanıyor ve istediğin kişiye rahatlıkla mesaj atıyorsun

7. Sistemi bilmemekle alakasını anlayamadım ben. Bende sistemi bilmiyorum ama bırakın baloncuk yapmayı adamlar bu siseteme 3D oyun yapıyorlar. Bir tane baloncuk mu oturtamayacaklar?

8. :) yanlış anlaşılmışım arkadaşlar. Yapamazlardan kastım taklit olsun istemezler anlamındaydı. Tabiki ne istersen yapabilirsin, mesajların balon içinde olması çok basit yapılabilir fakat androıd de olduğu gibi msj geldiğinde ana ekranda yuvarlak balon gelsin istiyorsanız o wp8 ana ekranı için uygun değil. Bunu demek istemiştim.

9. gelse çok iyi olacak valla bide mesaj gelirken renkli kutu değilde şeffaf kutu olsa iyi olur

10. Şuanki hali iş goruyor.gerek yok.

Yüklüyor...
14/11/2018 - 05:15