Öneri Facebook Beta Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Beta Hakkında
Facebook beta ayarlar bölümü de geri bildirim var oradan özellik isteyiniz ve özellik şöyle balonlu mesajlaşma istiyoruz yazın ki Apple Facebook gibi rahat olsun balonlu mesajlaşmada mesaj atanlar sağ köşede resmiyle duruyor ve çok rahat oluyor bu özellik geldikten sonra hiç kimsenin isteği kalmaz Facebook tab

• Beğen
Tepkiler: PureFood

mesutcinik

mesutcinik

Üye
sistemin o şekle izin vereceğini zannetmem ya anca live tile'lar ile oynatırlar yani bana kalırsa

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Şahsen benim için balonlu konuşma penceresi önemli değil.Bana göre şu bildirimleri adam akıllı yapsalar daha iyi olur.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
sistemi bilmediğiniz belli, öyle bir şey yapmazlar ki zaten gerek yok

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
sistemi bilmemek mi ? Siz hiç whatsapp ya da sms üzerinden konuştunuzmu ? Balon şekli olmasada bi nevi baloncuk sayılır.

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
konuşmalar sağ tarafa toplanıyor ve istediğin kişiye rahatlıkla mesaj atıyorsun

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Sistemi bilmemekle alakasını anlayamadım ben. Bende sistemi bilmiyorum ama bırakın baloncuk yapmayı adamlar bu siseteme 3D oyun yapıyorlar. Bir tane baloncuk mu oturtamayacaklar?

alasulumurat

alasulumurat

Üye
:) yanlış anlaşılmışım arkadaşlar. Yapamazlardan kastım taklit olsun istemezler anlamındaydı. Tabiki ne istersen yapabilirsin, mesajların balon içinde olması çok basit yapılabilir fakat androıd de olduğu gibi msj geldiğinde ana ekranda yuvarlak balon gelsin istiyorsanız o wp8 ana ekranı için uygun değil. Bunu demek istemiştim.

katil_197

katil_197

Üye
    Konu Sahibi
gelse çok iyi olacak valla bide mesaj gelirken renkli kutu değilde şeffaf kutu olsa iyi olur

efege

Üye
Şuanki hali iş goruyor.gerek yok.

Üst Alt