Facebook Akıllı Telefonunu Acıklayacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet.25

Konu Sahibi
Facebook Akıllı Telefonunu Acıklayacak
Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ’nın heyecanı ve hareketliliği henüz yeni bitmişken bu sefer de Facebook’un medya mensuplarına 15.01.2013 Salı günü için gönderdiği kampüs daveti tüm gözlerin ona çevrilmesine neden oldu. Davetiyelerde her ne kadar hangi konuda bahsedileceği belirtilmese da TechCrunch gibi önde gelen teknoloji siteleri davetin mobil bir şeyler ile ilgili olduğunu iddia ediyorlar.
2010 yılından beri süregelen Facebook telefonu dedikoduları aslında pek de yeni bir şey değil ve Mark Zuckerberg bu konuda yöneltilen sorulara sürekli olarak diğer platformlardaki Facebook uygulamalarına odaklandıklarını belirterek cevap veriyor.
Ancak bu sefer güvenilir bir kaynaktan bilgi aldığını iddia eden TechCrunch editöri MG Siegler, Facebook’un ya kendi telefonunu üreteceğini ya da diğer üreticilerin donanımlarında çalışacak bir Facebook mobil işletim sistemi ortaya koyacağını iddia ediyor.
Varolan görüşlere göre Facebook işletim sistemi Android’in bir varyasyonu olacak ve işletim sisteminin her bir köşesinde Facebook entegrasyonu yer alacak. Böylece kolaylıkla Android kullanıcılarını da kendine çekebilecek ve çok daha bütünleşik bir Facebook ekosistemi kurabilecek hale gelecek.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
İŞİ ilerlettiler

Samet.25

Konu Sahibi
Mark Zuckerberg sen yokmusun sen. Adam face den parayı götürdü isminide duyurdu suanda bile adı facebook olan bi tv filan cıksa bence satıs rekoru kırar her yerde haberi olur reklamı olur mantıklı yolda adam ama bence her yere zıplıyo gibi sonu kötü olabilir :D

ysn5836

ysn5836

Üye
fazla yasamaz bu gidisle :)))

gokhan_oznur06

gokhan_oznur06

Üye
dokunmaz bu adama böyle şeyler sakız gibi gelir ona facebook kullanıcıları hergün artıyor paylaşım sitelerinde en üst sırada

Samet.25

Konu Sahibi
herseyi yapacagina bi isi adam akilli yapsa daha iyi olur face uyelerinden kazaniyo mesajlardan kazanacak face reklamlarindan kazaniyo facedeki oyunlardan kazananiyo vs vs bu adamlardaki para hirsina hayret ediyom

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Mark ilk önce facebookta ki sorunları düzeltsinde ondan sonra telefon çıkartsın.. :islik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt