F1 istanbul..

Sponsorlu Bağlantılar

méchant

Üye
    Konu Sahibi
F1 istanbul..
Kimler geliyor formulaya,yazın bakalım 8)

the_patriot

Üye
valla ben hariç herkes gidecek gibi :(

méchant

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu ay icerisinde bileti alacagım,sizden gidenler olacaksa ona göre tribünü belirleyelim ama heralde dogal tribün olacaktır fiyat 130 YTL 8)

the_patriot

Üye
ben tribünleri gördüm 130 ytl lik trübunlere de baktım beni tatmin etmedi daha pahalı bilet alamayacağıma göre gitmemeye karar verdim tabii tepelere tribunde denirse

the_patriot

Üye
denizden inönüdeki maçı izlemek gibi

méchant

Üye
    Konu Sahibi
Cok pahalı kalıcı tribünlerde napalım anca orası olur,hem piknik havasında falan olur,gel keyfim gel :P

Quattro

Quattro

Üye
Valla bende gelmeyi düşünüyorum izmirden.Artık doğal tribün falan demicem gitcem napalım yani f1 için herşeye değer.Gitmeyi düşünen arkadaşlarla beraber gidebiliriz

méchant

Üye
    Konu Sahibi
Daha zamanımız var burda yeterince cogunluk olussun,sonra konusacagız bu isleri yeter ki gercekten gelmek isteyenler buraya yazsın..
Bende ne olursa olsun gidecegim :artı:

the_patriot

Üye
şahsen 130 ytl lik bileti alacaksan hiç gelme daha iyi sana şöyle anlatayım gültepe torosları bilirmisin ordan alsancak stadına hiç baktın mı onun gibi birşey dersem fazla abartmam

méchant

Üye
    Konu Sahibi
Moral bozma be napalım iste,sırf o atmosfer icin gidilir o arabaların sesleri icin gidilir,dünyanın en büyük organizasyonunu görmek icin gidilir...

the_patriot

Üye
kardeş laf salatası olsun diye söylemiyorum yoksa bende izlemek isterim bende bir f1 fanatiğiyim sizin iyiliğiniz için söylüyorum ama siz bilirsiniz inşallah paranız boşa gitmez

Quattro

Quattro

Üye
bilirim oraları da e artık napalım diğer tribünlerden almak için paramız yetmiyo :'(
yinede bellimi olur o zamana kadar iddaa dan falan para çıkar ozaman v.ı.p den alırım :D Yinede ilgilendiğin için sağol iskoçyalı ;;)

Nicolas_Anelka

Üye
benim calıstıgım firma sıemens ın yetkili bayiii sıemens de f1 ın sponsoru bilet olayını hallettik ınsallah beklıyoruz temmuzu

mayday_

Üye
ya bu formula 1 pistinini Kuşadası'na çok yakın olan çorak bir araziye yapılacaktı orda olsa kesin giderdim zaten kuşadasında oturuyoz ama İstanbul'a gitmek para orda kalacak yer para zaten biletler ayrı bi pahalı ee buda bazı şeyleri imkansızlaştırıyor

Ozan

Ozan

Admin
Originally posted by Nicolas_Anelka@Apr 12 2005, 08:17 PM
benim calıstıgım firma sıemens ın yetkili bayiii sıemens de f1 ın sponsoru bilet olayını hallettik ınsallah beklıyoruz temmuzu
[post=29786]Quoted post[/post]​
Ok artık bana bir bilet yollarsın kardeş :box: