F klavyeye alışılır mı ki?

Sponsorlu Bağlantılar

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
F klavyeye alışılır mı ki?
Arkadaşlar merhaba. Dün Vatan Bilgisayar'dan Everse diye dandik bir marka klavye+mouse seti aldım 29 liraya. Kutunun üzerinde herhangi bir F klavye veya Q klavye ibaresi bulunmamakta ama Q klavye resmi koymuşlar. Acaba F klavyeye alışmaya mı çalışayım, Q klavye ayarıyla kullanıp bakmadan yazmaya mı alışayım veya gidip ürünü mü değiştirmeliyim? Hatta ürünü değiştirebilir miyim?

Asıl soru şu: Ürünü değiştirebilir miyim?

Son düzenleme:

baskahmet

baskahmet

Üye
Q klavye ;)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hangisine alışkınsan ondan devam et derim.

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler yorumlarınız için.

Bülent872

Bülent872

Üye
Bir aralar F klavyeyi daha iyi kullaniyordum 5 gune alisirsin :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
f klavye q ya göre daha kolay sesli harflar bir sıraya düzülmüş q da klavyanin orta yerine türkce de en az kullanılan j harfi yer
alıyor. klavyeyi değiştiremezsen bütün tüşlarının söküp tekrar q ya göre düze bilirisin klavye üretilitken
bütün harfleri tek tek düzüldügünü düşünüyordum aslında öyle deyilmiş bütün tuşlar klavyede iken üstüne harfleri sonradan basılıyor

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
f klavye q ya göre daha kolay sesli harflar bir sıraya düzülmüş q da klavyanin orta yerine türkce de en az kullanılan j harfi yer
alıyor. klavyeyi değiştiremezsen bütün tüşlarının söküp tekrar q ya göre düze bilirisin klavye üretilitken
bütün harfleri tek tek düzüldügünü düşünüyordum aslında öyle deyilmiş bütün tuşlar klavyede iken üstüne harfleri sonradan basılıyor
Sabah öyle yaptım zaten :D Mizah-eğlence-fıkra bölümüne bir konu açtım :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Sabah öyle yaptım zaten :D Mizah-eğlence-fıkra bölümüne bir konu açtım :D
hımm şimdi gördüm f klavye rabet görmediginde esnafın raflarında uzun süre bekler pazarlık yapıp 15 tl alıp sonra
tuşlarını değiştirmekte vardı ama artık olan olmuş

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
hımm şimdi gördüm f klavye rabet görmediginde esnafın raflarında uzun süre bekler pazarlık yapıp 15 tl alıp sonra
tuşlarını değiştirmekte vardı ama artık olan olmuş
Yani tuşlarını söküp taktım. :D

Üst Alt