F.Bahçenin rakibi zor durumda ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
F.Bahçenin rakibi zor durumda ..
F.Bahçe'nin rakibi zor durumda !..

PSV'nin bu sezon transfer ettiği Michael Reiziger ve Michael Ball uzun süre sahalardan uzak kalacak !.. Kulüpten yapılan resmi açıklamada iki futbolcunun da hafta sonunda yapılan Groningen maçında sakatlandığı belirtildi !..

Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe ile aynı grupta bulunan ve Devler Ligi'nin ikinci maçını 28 Eylül Çarşamba günü Fenerbahçe ile yapacak olan Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven takıma bu sezon katılan iki yıldızından gelen sakatlık haberiyle sarsıldı !..

PSV'nin yeni futbolcuları Michael Reiziger ve Michael Ball hafta sonunda karşılaştıkları ve 1-0 mağlup oldukları Groningen maçında sakatlandı !.. Kulüpten yapılan açıklamada iki futbolcunun da uzun süre sahalara çıkamayacağı belirtildi !..

Middlesbrough'dan sezon başında transfer edilen Reiziger kalça kasından sakatlanırken en azın 2 ila 3 hafta arası takıma katılamıyacağı belirtildi !..

Takımın bir diğer yeni transferi Rangers'dan alınan Ball'da Groningen maçında dizinde sakatlandı !.. Ball'ın diz bağlarında yırtılma olduğu ve futbolcunun 2 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi !..

Salihyet

Salihyet

Üye
Fener onlar olsada yener olmasada(inş.)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Zaten sene başından Para sıkıntıları olduğunu biliorduk , yeni tranferler de gidince , düştükleri durum vahim.

İnşallah İstanbul'da yenip , 3 puan alacağız ki buna eminim.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
inşallah fener yener ülke puanımız çoooook düştü yawww bitürk takımının başarısını yürekten istiyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Onu bunu bilmemde bugün bilet almak için gittik harbiye biletix'e bilet fiyatını duyunca şok olduk 44 ytl yaw.. :off:

25 olsa alacaktık ama vazgeçtik.. :off:

Salihyet

Salihyet

Üye
haklısın v.hoijdonk

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw şok olduk kale arkası 44 ytl.. :off:

Salihyet

Salihyet

Üye
milan maçı ne kadar olur acep

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
88 ytl.. :ehe:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ulan maç mı izliyoz maçımı satın alıyoz ne la bu futbolcuların parasını taraftardan çıkarmayımı planlıyolar nedir anlamadım gitti

Shadowman07

Shadowman07

Üye
onlara hiç bir şey olmaz bence.. feneri çok güzel yenecekler....

Salihyet

Salihyet

Üye
sende bayram edersin FB yenilince

ekolix

Üye
yauuws kardesım azız baba ıhaleye gırecek daaa!!!
para lazım please money help to FB....

Aaaaa!!!!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fenere para lazım değil siz kafanızı yormyın.. ;)

_GiTaRisT_

Üye
bence ilk maç fenerin ikinci maç beraberlik..içimden öyle geçiyor..

lastsmileegs

Üye
onlar olmasada fenerbahçe şu durumda yener gibi gözüküyor hem raiziger kim 5 sene önce yıldız bile değildi barcelonada ilk zamanlarında şimdi ölmüş zaten, Fener bahçe yenecek (Trabzonsporluyum)

rockcity

Üye
Originally posted by lastsmileegs@Sep 22 2005, 02:31 PM
onlar olmasada fenerbahçe şu durumda yener gibi gözüküyor hem raiziger kim 5 sene önce yıldız bile değildi barcelonada ilk zamanlarında şimdi ölmüş zaten, Fener bahçe yenecek (Trabzonsporluyum)
[post=173892]Quoted post[/post]​
lastsmileegs gercekci yorumun icin tskler...ben bu fenerin gruptan cıkacagına inanıyorumm..!!

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ben fener in gruptan çıkacağını düşünmüyorum rakipleri gerçekten ama gerçekten aşırı derecede güçlü

ama bence uefa ya gider

bide fener li futbolcuların hepsi varını yoğunu yüreklerini koyup oynarlarsa bence çıkma şansıda ver fener in ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Gayet rahat ikincilikle guruptan çıkar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Pek inancım yok.. :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt