"F.Bahçe'nin 2 golü de faul"

Sponsorlu Bağlantılar

Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
"F.Bahçe'nin 2 golü de faul"
Fenerbahçeliliği ile bilinen eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, Saraçoğlu'nda F.Bahçe'nin attığı 2 golün de ofsayt olduğunu belirtti.

Fenerbahçe Galatasaray karşılaşmasının devre arasında NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen ilginç tespitlerde bulundu.
İlk yarı boyunca Galatasaray'ın şampiyonluk rehavetiyle sahada mücadele ettiğini söyleyen Dilmen, Fenerbahçe'nin ilk yarıda bulduğu iki golde de faul olduğunu belirtti.

İşte Dilmen'in açıklamalarından Webaslan.com'un derledikleri:

"TERİM RİSKLİ BİR KADRO ÇIKARTTI"

"Teknik olarak Elmander'i forvet arkası oynattı Fatih hoca. Sahaya riskli bir takım çıkardı bana göre. Yüksek konsantrasyon vs. tabii ki bu maç için taktikleri ortadan kaldırır.

"F.BAHÇE'NİN İKİ GOLÜ DE FAUL"

Maçta hakem Cüneyt Çakır'ı eleştiren Dilmen, "Bir de Cüneyt Çakır faktörü var tabii. Galatasaray'ın ölüsü gol attı. Fenerbahçe'nin bu oyuna göre iki gol atması normal. İlk golün başlangıcında Hamit'in giderken iki kez faul var. Devamında Galatasaray golü yedi, mükemmel bir ortadan sonra. Eboue Webo ile topun arasına girdi. Bu durumda oyuncuya dokunamazsınız. Dolayısı ile bana göre o da fauldür. İki tane faullük pozisyonda Fenerbahçe iki gol attı." şeklinde konuştu.

"GÖKHAN'IN PENALTISI NORMAL"

Maçın ilk yarısındaki penaltı pozisyonu ile ilgili ise ünlü yorumcu, "Gökhan'ın penaltısı ise bana göre doğru karar. Eli havada kaldı. Oyuna daldığı için. Karar normal bence." şeklinde değerlendirmede bulundu.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hakemler galatasarayin üstüne oynuyor demekki yazık oldu geçmiş olsun

Heroata

Heroata

Üye
Yaw he ya he :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
çok üzüldümsle

Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Üzülmeyin böyle şeyler oluyor malesef... :oke:

messevim

messevim

Üye
artık seneye be gülüm

osicik

Üye
küçük mutluluklar bize göre değil herkes mutluysa sorun yok ŞAMPİYON CİMBOM....

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
galatasarayı şampiyonluğundan dolayı tebrik ederim fakat ayrı bi parantez içinde belirtmek istiyorum iki takım kıyaslammasında fenerbahçe her türlü galatasaraya üstünlük sağlıyor.örnek KADIKÖY YENİLMEZLİĞİ

smh60

smh60

Üye
Ya kardeşim birkere kabullenin yenildiğinizi

messevim

messevim

Üye
haticeye değil. Kadıköy serüvenine bakın.

Türe

Türe

Üye
Faul falan değil ya

codblackops2

codblackops2

Üye
2.gol tartışılır ama 1.gol kesin goldü . Ne içmiş bu rıdvan ...kaldıki kuyta yapılan harekette penaltıyı vermedi cüneyt çakır.kesin fauldu.bi de hakemi fb yanlısı olmakla suçlarlar ya ...:ah

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
galatasarayı şampiyonluğundan dolayı tebrik ederim fakat ayrı bi parantez içinde belirtmek istiyorum iki takım kıyaslammasında fenerbahçe her türlü galatasaraya üstünlük sağlıyor.örnek KADIKÖY YENİLMEZLİĞİ

neye göre kıyasladığına bağlı o :ehe

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
2.gol tartışılır ama 1.gol kesin goldü . Ne içmiş bu rıdvan ...kaldıki kuyta yapılan harekette penaltıyı vermedi cüneyt çakır.kesin fauldu.bi de hakemi fb yanlısı olmakla suçlarlar ya ...:ah

Rıdvan hoca sadece kendi yorumunu yapıyor fazla etkisinde kalmamak lazım :)

osicik

Üye
Rıdvan hoca sadece kendi yorumunu yapıyor fazla etkisinde kalmamak lazım :)
işte sorun orda hala izliyorum ntv tv8 trt3 herkes aynı yorumu yapıyor ama mutlu fenerbahçe var ortada neyse çok inanıpta olmayınca böyle haksız şeylerle de mutlu olabiliniyor demek ki... keşke fener eze eze 3,4- 0 yenseydi bizi...

Üst Alt