"F.Bahçe ile anlaştım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
"F.Bahçe ile anlaştım"
Forvete süper bir yıldız daha almak için çaba harcayan Fenerbahçemiz, Hollandalı golcüye alternatif olarak Juventuslu Trezeguet ve İnterli Suazo'yu listesine dahil etti.

- 73 yorum

"F.Bahçe ile anlaştım"

10 Haziran 2009 Çarşamba * 09:09

Forvete süper bir yıldız daha almak için çaba harcayan Fenerbahçemiz, Hollandalı golcüye alternatif olarak Juventuslu Trezeguet ve İnterli Suazo'yu listesine dahil etti.

Forvete süper bir yıldız daha almak için çaba harcayan Fenerbahçemiz, Hollandalı golcüye alternatif olarak Juventuslu Trezeguet ve İnterli Suazo´yu listesine dahil etti.

Hüsranla sonuçlanan bir sezonun ardından üç yıl üst üste Türkiye şampiyonluğu ve Avrupa'da başarıyı hedefleyen Sarı-Lacivertli yönetimin hamleleri tüm hızıyla sürüyor. Teknik direktör Daum ile anlaşılmasının ardından futbolcu arayışlarını sürdüren ve forvet hattına süper bir yıldız daha eklemeyi hedefleyen Fenerbahçe, bir aksilik olur da Nistelrooy'la anlaşma sağlanamazsa alternatiflerini de belirledi.

Cannavaro'nun düğününde “Fenerbahçe ile anlaştım” açıklamasını yapan Nistelrooy'da son dakikada bir pürüz çıkarsa, gözler öncelikli olarak Juventus'lu Trezeguet ile İnter'li David Suazo'ya çevrilecek. Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen David Suazo, geçen sezon Benfica'da kiralık olarak oynadı. Önümüzdeki sezon Portekiz'de kalmayacağını ifade eden 29 yaşındaki golcü, İnter Kulübü'ne göre ise geri dönecek. Ancak teknik direktör Mourinho'nun forvet hattında İbrahimoviç, Cruz ve Balotelli gibi alternatifleri bulunduğu için, Suazo'nun direkt onbirde oynama ihtimali son derece düşük. Benfica, bu oyuncuyu bir yıl kiralama bedeli olarak İnter'e 3 milyon Euro vermişti. Suazo'nun bonservisi 11 milyon Euro civarında.

Juve indirime hazır

İtalya'nın Juventus takımında forma giyen David Trezeguet'in ise takımıyla 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Ancak Çizme ekibi, bu sezon kadrosuna Werder Bremen'den Diego'yu kattı ve yeni yıldızları almak için de girişimlerini sürdürüyor. Buna karşın finansman desteğine ihtiyaç duyan Juventus'un bu sorununu eldeki yıldızlarını satarak gidermeyi düşündüğü bildirildi. Juve'nin ilk planda Trezeguet'yi elden çıkarmak istediği öğrenildi. Fransız yıldızın bonservisi 20 milyon Euro. Ama İtalyanlar'ın bu konuda indirime gitmeye hazır oldukları ifade edildi.
Kaynak: Fanatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...