EZ Package Disabler (Samsung) v2.0.1 Patched

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
EZ Package Disabler (Samsung) v2.0.1 Patched

EZ Package Disabler, Samsung cihazlar için yayınlanan sistem uygulamalarını devre dışı bırakma uygulamasıdır. Android 4.4 ve üzeri gerektirir.

Uygulamayı kullanmanız için Lucky Patcher veya modlu Google Play gerekli değildir.

WHAT'S NEW

EZ Disabler 2.0 :
- Protect by app lock
- Auto disable/enable with scheduling
- Launch other apps
- Update package descriptions and package list
- Other bug fixes and performance improvements

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekürler

avantis

avantis

Üye
2.0.1 demişsiniz aşağıda 2.0 yazıyor. 2.0 sürümünde sorun var. markette 2.0 sürümü var ve bu sürümde uygulama yönetici modundan çıkıyor. Güvenlik ayarlarından yönetici olarak tekrar izin veriyorum bir zaman sonra yine aynı durum oluşuyor. 1.5 sürümüne geri döndüm

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
2.0.1 demişsiniz aşağıda 2.0 yazıyor. 2.0 sürümünde sorun var. markette 2.0 sürümü var ve bu sürümde uygulama yönetici modundan çıkıyor. Güvenlik ayarlarından yönetici olarak tekrar izin veriyorum bir zaman sonra yine aynı durum oluşuyor. 1.5 sürümüne geri döndüm

Linkte paylaştığım, 2.0.1 sürümüdür. Birinci mesajdaki güncel linki mi indirdiniz?

avantis

avantis

Üye
Satın aldığım bir uygulama. Markette 2.0 diye geçiyor. Yabancı forumlarda da 2.0 yayınlandı. Birkaç saat sonra forumlarda 2.0.1 sürümü yayınlandı. 1.5 sürümünü silip 2.0.1 sürümünü de yüklemek istemiyorum. Çünkü bu sürümde de aynı sorun olabilir artı marketten güncelleme alamam.

avantis

avantis

Üye
düzeltme yapayım: Marketteki sürüm şu anda 2.0.1 olarak geçiyor.

Üst Alt