Extra button color by SA1

• 30 Eylül 2012
  • 1130 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Extra button color by SA1

Yazan: ANIL

Extra button color by SA1 İndir

asigsasi bunu beğendi.
  2. bu hangi buton dostum
    [LanternSoft]

[MrAlshahawy]

3. güzelmiş..

ANIL bunu beğendi.
  4. :tşk: hocam

5. teşekkürler

ANIL bunu beğendi.
  6. bu galiba lanertsoft tükçe olsaydı daha güzel olurdu sağol ellerine sağlık

ANIL bunu beğendi.
  7. teşekkürler güzel görünüyor

8. aboww çok güzel emeğine sağlık

ANIL bunu beğendi.
  9. Hoş olmuş.Ama kullanmam.Artık sade kullanmayı tercih ediyorum :D paylaşım için :tşk:

10. teşekkürler kullanışlı bi program

11. :tşk:

ANIL bunu beğendi.
  12. paylaşım için teşekkürler türkçesini istediğiniz için yazma gereği duydum bunu yapan kimdir bilmiyorum yapan yapmış emeğine sağlık Türkçeye çeviririmmde gerek yok çünkü orjinalini paylaştım aynı uygulamayı tekrar tekrar paylaşmak olmaz zaten konu yeri modlama. Gelin siz kendiniz hem türkçe yapın hemde şekilleri kendiniz yapın paint veya photoshop veya netten hazır simgeler kullanın kendiniz tasarım yapın. Öncelikle şu konudaki türkçeye çevirilmiş orjinal latern soft extra bottons v 1.4 indirin

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-661036.html

İndirdiğiniz sis i siscontent ile açın dosyalar bölümünden

battery_empty.png
    brightness.png
    lock.png
    rotate.png
    taskswitch.png

dosyaları masa üstüne çıkartın ve bu resimleri düzenlemeye başlayın bittikten sonra sis içindekilerle değiştirin kaydetin bitti sis i telefona atıp kurabilirsiniz

Sadece buna türkçe dil eklemek için yukarıda verdiğim sis içinden XtraButtons_0x2005cb77.r14 isimli dosyayı buna ekleyin.
    Veya bu modlu konudaki sis içinde png leri yukarda linkte verdiğim sis içindeki png lere değiştirin aynı kapıya çıkar

Veya kendiniz netten simgeler bularak siscontent ile değiştirin png isimleri aynı olsun netten ndiridğini kilit simgesiyse lock.png olmalı ve sis içindeki ile değiştirin simge boyutları 30x30 ona göre biraz daha byük veya küçük ayarlayın işte zevkinize uygun olsun

asigsasi bunu beğendi.
  13. teşekkürler dostum pc serviste gelince deneyeceğim çok sağol

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 11:05