Extra button color by SA1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bu hangi buton dostum
[LanternSoft]

[MrAlshahawy]

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
güzelmiş..

• Beğen
Tepkiler: ANIL
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
:tşk: hocam

emelli

emelli

Üye
teşekkürler

• Beğen
ender04

ender04

Üye
bu galiba lanertsoft tükçe olsaydı daha güzel olurdu sağol ellerine sağlık

• Beğen

tolgatavli

Üye
teşekkürler güzel görünüyor

AHMED...

AHMED...

Üye
aboww çok güzel emeğine sağlık

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Hoş olmuş.Ama kullanmam.Artık sade kullanmayı tercih ediyorum :D paylaşım için :tşk:

emreli01

emreli01

Üye
:tşk:

koray777

koray777

Üye
teşekkürler kullanışlı bi program

asigsasi

asigsasi

Üye
:tşk:

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
paylaşım için teşekkürler türkçesini istediğiniz için yazma gereği duydum bunu yapan kimdir bilmiyorum yapan yapmış emeğine sağlık Türkçeye çeviririmmde gerek yok çünkü orjinalini paylaştım aynı uygulamayı tekrar tekrar paylaşmak olmaz zaten konu yeri modlama. Gelin siz kendiniz hem türkçe yapın hemde şekilleri kendiniz yapın paint veya photoshop veya netten hazır simgeler kullanın kendiniz tasarım yapın. Öncelikle şu konudaki türkçeye çevirilmiş orjinal latern soft extra bottons v 1.4 indirin

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-661036.html

İndirdiğiniz sis i siscontent ile açın dosyalar bölümünden

battery_empty.png
brightness.png
lock.png
rotate.png
taskswitch.png

dosyaları masa üstüne çıkartın ve bu resimleri düzenlemeye başlayın bittikten sonra sis içindekilerle değiştirin kaydetin bitti sis i telefona atıp kurabilirsiniz

Sadece buna türkçe dil eklemek için yukarıda verdiğim sis içinden XtraButtons_0x2005cb77.r14 isimli dosyayı buna ekleyin.
Veya bu modlu konudaki sis içinde png leri yukarda linkte verdiğim sis içindeki png lere değiştirin aynı kapıya çıkar

Veya kendiniz netten simgeler bularak siscontent ile değiştirin png isimleri aynı olsun netten ndiridğini kilit simgesiyse lock.png olmalı ve sis içindeki ile değiştirin simge boyutları 30x30 ona göre biraz daha byük veya küçük ayarlayın işte zevkinize uygun olsun

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum pc serviste gelince deneyeceğim çok sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt